Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Командування "ДНР" назвало дату "наступу" ЗСУ: опублікована карта

10 грудня 2018, 13:19

Навіть самі українські військові ще не в курсі, що збираються наступати, причому "ЛНР" вирішили "пощадити"

Бійці ЗСУ. Фото: facebook.comato

Бійці ЗСУ. Фото: facebook.comato

НаДонбасібойовикизновувибухнулиновимфейкомпро наступЗбройнихсилУкраїни,якийнібитомаєбутиздійсненовнапрямкут.зв."ДНР".Про цеповідомляєтьсявінформаційнихресурсахбойовиків.

Повідомляється,що,згідно з"розвідданими"розвідкибойовиків,українськаарміяпідготувалаударне угрупованнявбільшніж12 тисячбійців,50танків,40реактивнихсистемзалповоговогню,180знарядьімінометівнаділянціфронтуврайоніселищНовотроїцьке,Широкино,Рівнопіль
.

Усвоючергузаступник командувачакорпусомвійськ"ДНР" заявив, що вранці 14 груднянаступпочнетьсязартпідготовки(масованийударартилерії),післячого"ЗСУкиневбій"передовіпідрозділи128і79бригадзселищГранітне-ШирокиновнапрямкуселищаКлинкине.Зайогословами,передпідрозділамиЗСУнібитостоїть завдання-до15груднявийтидо"держкордонуДНР"врайоніселищКоньковеіХолодне.

imgpsh_fullsize_1_02

Реклама

Вартовідзначити,щонаінформаційнихресурсахбойовиківйдетьсялишепро"наступ"на"ДНР",аосьсусідівз"ЛНР"ЗСУчомусьвирішилине чіпати.

В тренді
Старі меблі і двері без замків: евакуйовані в "Нові Санжари" поскаржилися на умови (відео)

imgpsh_fullsize_04

Відзначимо,щобойовики непершийразрозпускаютьчуткипро якийсь"наступ"українськоїарміїнаДонбасі.Так,днямикоординаторгрупи"Інформаційнийопір",нардепДмитроТимчукписав, що бойовики чекають наступ ЗСУ на Донбасі: "британський" на Горлівку і "американський" – з Маріуполя. За"британськимпланом",післяякоїсьпровокації,влаштованоїсамимиООСврайоніГорлівки,підрозділиічастиниЗСУдля"забезпеченнябезпекимирнихжителів"переходятьдоактивних наступальних дійзметоюоточеннята ізоляціїГорлівки.

Також стало відомо, що бойовики "ЛНР" чекають прориву ЗСУ під Стахановим. Командування"2-гоАКЛНР"підсилюєпершулініюіформуєу другомуешелоні"чергові"резервнігрупи.Такожворогобладнуєновівогневіпозиціїдля120-мммінометівівідзначена появановиходиницьбронетехнікиврайоніКалинове.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...