Мер Луганська просить ОБСЄ допомогти в забезпеченні безпеки гуманітарного коридору

24 серпня 2014, 08:44

На сьогодні коридор не дозволений іншою стороною збройного конфлікту

Люди побоюються обстрілів. Фото: AFP

Люди побоюються обстрілів. Фото: AFP

ГоловаЛуганської міськоїради23 серпнязвернувсядо представниківмісіїОрганізації збезпеки і співробітництвавЄвропі зпроханнямдопомогтиу забезпеченнібезпекигуманітарногокоридору.

Про це йдеться
в повідомленні прес-службы міськради.

"Входізустрічі СергійКравченкозвернувсядо представниківмісіїОБСЄзпроханнямочолитипереговорнийпроцес іразомз усімасторонамизбройногоконфліктущеразповернутьсядо питанняорганізаціїгуманітарногокоридору",-сказановповідомленні.

За словами Кравченка,коридорз Луганськавнапрямку селищаМеталістпрацюєз ініціативиНаціональноїгвардії,і,безумовно,нимскористалосявелика кількість громадян.

"Але цейкоридорне дозволенийіншою стороноюзбройногоконфлікту.Значить,немаєніякої гарантіїбезпеки життя іздоров'юлюдей",- вважаєКравченко.

На його думку,вразі забезпеченняроботигуманітарногокоридору,якийпідтримаютьобидвісторони,у луганчанз одного бокубуде можливістьспокійновиїхатиіз зонизбройногоконфлікту,аз іншого- по ньомузавезтигуманітарнудопомогу.

ТакожЛуганськаобласнадержавнаадміністраціязаявляєпро зниження кількостіжителів Луганськоїобласті,охочихскористатисягуманітарнимкоридором,причиною чомуєобстрілискупченьлюдей.

В тренді
Пункт пропуску на кордоні з Угорщиною відновив роботу: що відбувається на КПП

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти