Мир повинен бути встановлений із української планом і під контролем Заходу, інакше Росія обдурить – Яценюк

5 вересня 2014, 18:00

Максим Салай

События на ТК Украина

Україна діятиме злагоджено з західними партнерами

Мир повиненбути встановлений,але ненапідставі плануросійськогопрезидента,анапідставі плануукраїнського.ЦейпланповиненбутипідтриманийСполученимиШтатамиАмерикитаЄвропейськимСоюзом. Про це сьогоднізаявивпрем'єрміністрУкраїниАрсенійЯценюк.

"Мисамі зРосією невпораємосятому,щообдурять.Тому,такий світмає бути встановлений ідляпочаткутамповиннобутитрибазовихпункту.Перше -це припиненнявогню, друге- виведенняросійськоїарміїі російськихбандитівітерористів,і третє-це відновленнякордону.Саметієїмежі,яка повиннабутиоблаштована.І заразуряд розглядатимепроектоблаштування українсько-російського державногокордону,якийминазвалипроект "Стіна",-заявивпрем'єр-міністр.

Яценюкщеразнаголосив,щопривстановленні мирупотрібні гарантіїнадійнихпартнерів.І такігарантії,за його словами,можнаотримати,якщоУкраїнабудедіятизлагодженоі разоміз західнимипартнерами.

Нагадаємосьогоднів
 Мінську під частристоронньої зустрічіміжпредставникамиУкраїни,Росії і ОБСЄбув підписанийпротоколпро двостороннєприпинення вогню.З18:00п'ятоговересня сторониповинніприпинитибойовідії.

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти