Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Спостерігачі України і РФ вважають, що перемир'я на Донбасі переважно порушують "ДНР" і "ЛНР"

28 червня 2015, 09:48

Гончаров Олександр

Бойовики знищили автомобіль спостерігачів Спільного центру контролю та координації вогню і стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі

Факт порушення режиму припинення вогню передані місії ОБСЄ.

Факт порушення режиму припинення вогню передані місії ОБСЄ.

Українські таросійські спостерігачіу Спільномуцентріконтролюприпиненнявогнюпідтверджують,що перемир'янаДонбасіпорушуютьпереважнобойовики"ДНР" і "ЛНР".

Про цесказановопублікованому27 червнязвітіСпеціальноїмоніторингової місії(СММ)ОБСЄвУкраїні
.

Згідно зі звітом,вСоледарі, де знаходитьсяштаб-квартираСпільногоцентру контролюта координації(СЦКК)вогню істабілізаціїлінії розмежуваннясторіннаДонбасіпредставникиЗбройнихСилУкраїни таРФвСЦККпредставилиСMMдваокремихжурнали,якіфіксують те, щобільшість порушеньрежиму припинення вогнювчиняютьсязбройнимигрупамитакзваних "ЛНР" і "ДНР".

У звітіСММОБСЄнаголошується, щоглаваукраїнської сторонивСЦКК, генерал-майорзаявивСММ, що вранці26 червнясили"ДНР"обстріляли122-ммракетамиз шестилегкихпортативнихракетнихсистемГрад-Птериторію поблизувід контрольованоговладою УкраїниБердянського.

Реклама

Врезультаті цьогоракетногоударубув знищенийавтомобільспостерігачівСЦКК, що змусилоукраїнську сторонувідмовитися віднаглядового поставцьому районі.

Крімцьогоначальникштабу ЗСРосійської ФедераціївСЦККтакож підтвердивзастосуванняшестиракетлегкихпортативнихсистемГрад-Пвцьому районі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...