Перший ешелон гуманітарного рейсу Ріната Ахметова: допомогу почали доставляти людям

23 серпня 2014, 12:00

Віра Холмогорова

Мешканці Донецької та Луганської областей отримають продукти, медикаменти і гігієнічні набори

/ Фото: Олександр Яремчук

Перші переселенці із зони бойових дій, які знаходяться в Маріуполі, отримали допомогу від Гуманітарного штабу при Фонді Ріната Ахметова. 

Машина з розфасованими продуктами і предметами першої необхідності прибула в Міський центр соціальної допомоги. Набори були передані жителям Донбасу, які знаходяться у центрі.

За словами директора центру Уляни Токарєвої, першими допомогу отримали ті, хто найбільше її потребує. Це родини з маленькими дітьми, пенсіонери, інваліди, а також люди, які перенесли захворювання. Всього, за словами Токарєвої, в центрі соціальної допомоги стоїть на обліку вже понад 6 тисяч людей. "Тому ми дуже вдячні, що така допомога прийшла, ми дуже її чекали", – підкреслила директор центру.

11.20 Засновник благодійного фонду Рінат Ахметов передав слова особистої подяки тим, хто зараз займається гуманітарним вантажем в Маріуполі, повідомила журналістам координатор Гуманітарного штабу при фонді Ріната Ахметова Римма Філь. "Вкрай зворушливо і дуже важливо передати слова щирої підтримки від Ріната Леонідовича", – сказала вона. Нагадаємо, що буквально тиждень тому Рінат Ахметов дав доручення організувати доставку допомоги, і ось вже сьогодні вона знаходиться в Маріуполі. "Ми, жителі Донбасу, як ніхто розуміємо, наскільки це потрібно. Це не просто тушонка або згущене молоко. Це – надія на життя і надія на те, що все у нас буде добре. Надія на нашу перемогу", – підкреслила Римма Філь.

Реклама

10.00 В Маріуполі йде розвантаження першого ешелону гуманітарного рейсу Ріната Ахметова, який доставив більш 2 тисяч тонн допомоги для жителів Донецької і Луганської областей.

Розвантажувати величезні фури і розфасовувати товари для подальшої доставки всім, хто їх потребує, допомагають волонтери. Більшість з них – співробітники підприємств групи СКМ в Маріуполі – Металургійного комбінату імені Ілліча і комбінату "Азовсталь". У підготовці вантажу до відправки жителям Донбасу також беруть участь співробітники ДСНС.

image-23-08-14-09-59.

Нагадаємо, перша автоколона гуманітарного рейсу Ріната Ахметова прибула до Маріуполя 22 серпня близько 9 години вечора.

Реклама

Читайте докладно про те, як гуманітарну допомогу для жителів Донбасу доставили до Маріуполя

20.02 Автоколона з понад 60 фур заїжджає в Маріуполь через блокпост Національної гвардії.

19.35 Вантажівки гуманітарного рейсу з продуктами, дитячим харчуванням, засобами гігієни в'їхали в Донецьку область. До Маріуполя залишилося подолати всього 20 кілометрів.

image-22-08-14-07-46.

Реклама

17.30Колонанаближаєтьсядо кордонуДонецькоїобласті.ДоМаріуполя,деволонтерирозфасуютьвантаждляподальшоївідправкижителямДонбасу,залишилося117км.

16.01 Автоколонапродовжуєрухпотрасі.ДоБердянськазалишилося 132 км.  

ФОТО: Перший ешелон гуманітарногорейсуРинатаАхметовавезедопомогунаДонбас

14.40Колоназ понад60вантажівоквзялакурснаМаріуполь.ДостолиціПриазовськогокраю,кудипланує сьогодніввечеріприйтидовгоочікуванадопомога,-208кілометрів ікількагодин шляху.

image-22-08-14-02-57-11.

Навиїздіз містаЗапоріжжяу Пам'ятникаавтомобілістамдо колониприєдналися щетримашини.Вних розміщена гуманітарнадопомога, зібранаспівробітникамипідприємствСКМіжителямиЗапоріжжя.Окрім продуктівхарчування і товарівдлядітей,ввантаж включені шкільне приладдядлядітейпереселенців.

14.04Фуриз гуманітарноюдопомогоюпроїхали через саме серцеЗапоріжжя-греблюнаДніпрогес.Людивиходятьнабалкони,щобподивитисянаколону,іфотографуютьвантажівкинамобільнітелефони.

20

13.36Колона з60вантажівокз гуманітарноюдопомогоюприбуваєвЗапоріжжя. Перші машинивжеперетнулимежу міста.

13.15 Машиниз гуманітарнимвантажемв'їхаливЗапорізькуобласть.ДомістаЗапоріжжязалишилося25км.Нагадаємо,до60вантажівок,яківідправилисяз Дніпропетровська,вЗапоріжжіповинніприєднатисящедві машиниз гуманітарноюдопомогою.

12.47Автоколонусупроводжуєвертоліт.

18

12.28 Колона з60вантажівокпокидаємістоДніпропетровськ. ДоЗапоріжжя, згідно з дороговказами, 71км. Тамвантажпоповнитьсягуманітарною допомогоювід підприємствСКМі жителівміста.

123_12

11.55Більше 30машинвжеврусі.КолонаперетинаєрічкуДніпро.

16_02

11.40Намісцеприбуламашинасупроводу ДАІ,якаочолюєколону.

13_03

Автоколоназ60фурнаправляєтьсявЗапоріжжя, дедо рейсуприєднаютьсящедві машиниз гуманітарноюдопомогою відпідприємствСКМі жителівміста.

Далівантажівкивирушатьдо Маріуполя.Пізнішедо гуманітарногорейсуприєднаєтьсяще40машин,такимчином,завтравмістоповинніприйтидо 100фур.Тампочнетьсярозвантаженнята фасуваннявмістувпродуктовіпакети,дляцьогозалучені570волонтерів.

6e1d7505

Жителям Донецької та Луганської областей доставлять більше двох тисяч тонн допомоги. У неї входять 200 000 продуктових наборів, які повинні покрити потребу в продуктах на два тижні. До їх складу входять у тому числі цукор, крупи, борошно, чай, соки, консерви і макаронні вироби.

Для жителів звільнених міст, в яких масово проживають переселенці, зокрема, Маріуполь, Святогірськ, Курахове, Добропілля, Щастя, а також для інших компактних місць проживання переселенців, будуть передані 10 000 гігієнічних наборів. Кожен із них покриє потреби сім'ї з трьох осіб на один місяць.

Також сім'ї у звільнених містах і переселенці з дітьми отримають 5000 дитячих наборів (дитяче харчування, памперси).

12_03

Перед відправкою колони представники Гуманітарного штабу при фонді Рината Ахметова та представники Держслужби з надзвичайних ситуацій підписали документи про відповідність гуманітарного вантажу всім стандартам якості.

Всі подробиці в спецтемі Гуманітарний рейс Ріната Ахметова

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти