Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Переселенці з прийомними дітьми не можуть отримати соцвиплати

11 липня 2014, 23:22

События на ТК Украина

Людям, які поспіхом залишали будинки, не вистачає документів

Родини з прийомнимидітьмиспішно залишаютьзонувійськових дій.Їдучи, вони встигаютьвзяти з собоютільки найнеобхідніше.Ічастопо приїздулюдям невистачаєпакету документів, щоб отриматисоціальну допомогу.

Санаторійпідприємства "Запоріжсталь" на острові Хортицязаповненийбагатодітнимиродинами.Історіїу всіхсхожі:бомбування, сльози, евакуаціяпід звукиавтоматнихчерг.Зараз життяпереселенцівбільше схожена курортнийвідпочинок з3разовимхарчуванням."Тутбезпечно, меневлаштовує те, що немає ніякихвибухів.Ятак наляканацієїстріляниною, щоя нехочувзагалідодому", - розповідаєдівчинказ КраматорськаТаїсіяПрокіянчік. "До насприходятьаніматори, миграємо.Речіприносять.Зараз, може, на річкупідемо. Ценайкращий відпочиноквмоєму житті", - розповідає хлопецьз ДонецькаБогданКовальов.

Однак частинасімей, вимушенихпокинутисвої будинкичерез конфлікт, залишиласябезгрошейвід держави."Вжедругий місяцьми не отримуємонічого. Щолюдипривозять- продукти, речі, - циммиі живемо", - говоритьмешканкаСлов'янськаНаталія Шевченко, якавиховує п'ятьохмаленькихдітей.Вона живеповністю за рахунокблагодійників.Соцпрацівникивиправдовуються:Зв'язатися зсоцслужбамиСлов'янськанемає можливості.

На відміну від жителівдеяких іншихохопленихвійноюміст, багатодітнимродинамз Донецькасоціальні виплатипродовжуютьнараховувати. "Але ми неможемо їхсюдиперекласти, бокарткинемає", - розповілапереселенказ ДонецькаЛідіяКовальова.

Крімперебування набазі відпочинку, переселенцямтакож допомагаютьз лікуванням."Спільно зФондомтутзабезпечені умови- проживання, перебування набазі відпочинку. Ми маємо намірдопомагатитакожв адаптації, такякбагато потребуютьмедичної допомоги, соціальної допомоги", - заявивначальниквідділу з питаньрегіональногорозвитку ВАТ"Запоріжсталь" АнатолійПустоваров.

Набазі відпочинкупереселенціможуть залишатися докінця літа- дотихпірмеценатиготові їх
утримувати.

Цю таінші новинивиможетеподивитисяу випускуінформаційної
 програми "События"

Реклама

В тренді
Бойовики на Донбасі застосували заборонену зброю: де вівся ворожий вогонь

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...