Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Переселенка з Донбасу відстояла в суді право на отримання пенсії

6 травня 2018, 06:34

Це рішення суду зразкове, тобто тепер для інших судів воно буде керівництвом, як діяти в подібних випадках

Відстояла в суді право на отримання пенсії переселенка з Донецька. Виплат її позбавили через те, що перевіряючі не застали за адресою реєстрації на підконтрольній Україні території. Днями Верховний суд прийняв зразкове рішення – право на отримання пенсії жінці повернули. Тепер з цим повинні рахуватися всі суди, які розглядають подібні позови.

Гнані війною на Донбасі люди, щоб врятуватися, вимушено покинули свої житла. Тут, на підконтрольній Україні території, зареєструвавшись за новою адресою, отримали всі права, в тому числі і на пенсію, але з'явилося і нове зобов'язання – не можна надовго відлучатися з зазначеного місця реєстрації. Наталя – одна з тих, хто не зміг підтвердити, що проживає на новому місці постійно, і виплачувати пенсію їй припинили
.

ПозбавилипенсіїіЛідіюМельникову.ВонавиїхалазнепідконтрольноютериторіїізареєструваласявспокійномуБахмуті.Алечерговаперевіркабудинкуїїне застала.Булипретензіїіз бокуслужбибезпеки,мовляв,поїхалананепідконтрольнутериторію.Через цез 2017 рокупенсіювиплачуватиперестали.

Реклама

ЛідіяМельниковазтакимрішенням непогодиласяізвернуласядо суду.Судставнасторонупенсіонерки.
Обмежувативиплатупенсійне можна-сказавВерховнийсуд-грошіпенсіонерціслідповернутиіпродовжувативиплачуватиналежне.
Церішеннясудузразкове,тобтотепердляіншихсудіввонобудекерівництвом,якдіятивподібнихвипадках.АдвокатиЛідіїМельниковоїкажуть:тількив Донецькомусудізаразнарозгляді200подібнихпозовів.

Грошіпенсіонерці,яка виграласуд,повиннівиплатитипротягоммісяця.

Нагадаємо, з 1 квітня пенсії працюючих пенсіонерів будуть реєструватися по-новому.

Всі подробиці в спецтемі Пенсійна реформа

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...