Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Бранець терористів: "Вони забирали місцевих жителів у рабство, а потім розстрілювали"

4 серпня 2014, 14:21

Зайцев Василій

За словами заручника, його зловили на вулиці, відібрали паспорт і змусили будувати блокпости

В АвдіївціДонецької області,колишнійбранецьбойовиківрозповівпро жахисвого ув'язнення.За словамизаручника,його зловилина вулиці,відібралипаспорті змусилибудувати укріпленняі блокпости.Тільки в одномупідвалітерориститрималиблизько10-15 осіб,наднимипостійнознущалися ікатували,годувалитількикашею.

"Відловлювалилюдей, забиралигроші, телефони тапровізію.Шість днівтримали мене,жиливпідвалі",- розповідає колишнійбранець.

За словами місцевогожителя,правоохоронців умісті вжедавно немає,і перешкоджатиграбежамі розбоямбуло нікому,адеякіміліціонерипідтримувалибойовиків.

"Тутдва місяці вони- закон.Ловилилюдей,забираливрабство,забиралимашини,- розповів колишнійзаручник,апіслядодав: – Це нелюди,це якісьсобаки!Повнийбеззаконня.Їмнемає виправдання,у нихнемаємилосердя.вонибили донапівсмерті".

Такожбранецьпоказавмісце,де терористирозстрілювалилюдей."Слідикровіна стіні.Тутзастрелили людинув головуі відтягнулитіло.Йогокатували",- розповідаєодинз силовиків,який супроводжувавколишньогозаручника.

"Тутбулотрилюдинизалишилися.Місцевиймені сказав,щосімчоловік знайшлимертвими уполіпоблизу", – підтвердивмісцевийжитель.

Недалековід місцятортур,силовикивиявили тілоубитого."Вони йогодалеко невідтягли",- констатувавбоєцьАТО.

Як повідомлялося,силиАТОзвільнили відтерористівмістоАвдіївку30 липня.

Нагадаємо,
в Луганськумісцевийжительцілий місяцьпровів у полоніу бойовиківі дивомзалишився живий.Терористизвинуватиличоловіка вшпигунстві: били,мучилиголодом,кілька разівпримовляладо смерті ікілька разів"розстрілювали".

Відео: YouTube

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Як живуть люди в Донбасі

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...