Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Порошенко сподівається найближчим часом досягти "артилерійської тиші" на сході України

4 жовтня 2014, 18:43

Поки що є провокації з боку бойовиків

 

Порошенко підкреслив важливість

  Порошенко підкреслив важливість

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкорозраховуєна досягненнявнайближчі дні"артилерійськоїтиші"насходікраїниврамкахмінськихдомовленостей.

"Миповиннічіткорозумітиетапністьреалізаціїмінськихдомовленостей.Перше,щомиповиннізабезпечити,- цетакзвануартилерійськутишу:24години миповинніпротриматися, коли не будездійсненожодногоартилерійськогопострілу",-сказаввіннанавчальномуполігоніСухопутнихвійськЗбройнихсилУкраїнавЖитомирськійобластівсуботу.

За словамипрезидента,покинемаєтишіі єпровокаціїз бокубойовиків.

Реклама

"Я неможу взятинасебевідповідальність івіддатинаказ про відведенняважкої техніки іартилерії,оскількинампотрібнооборонятисвою державу",-сказаввін.

У тойжечасП.Порошенкозазначив:"Алеу мене єстриманийоптимізм,що розробленімоделікоординаціїнашихдійпризведутьдо того,щозавтра-післязавтрадосягнемо".

В тренді
Бойовики знову вдарили по позиціях ЗСУ на Донбасі: де було "гаряче"

Відразупісляцього, за йогословами,через24годинибудуть здійсненідвапаралельні процеси: українськівійськавийдутьна ранішедомовленірубежі длятого,щобвибудуватипосиленулініюоборони,і друге -ОБСЄконтролюватимеситуацію,втому числівідхідважкоїартилерії.

можувамповідомитиприємнуновину:завтранарешті вУкраїнуприбуваютьдвапершихбезпілотники,якіпоставляютьсядляОБСЄ,івжеза допомогою засобівнезалежногоконтролюмизможемопереконатися,що важкаартилеріявідходить із бокубойовиків,терористів. Мизможемобутивпевненимивнадійномувиконанні домовленостейі в припиненніобстрілівукраїнськихвійськ",-розповівпрезидент.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...