Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Росія нацьковує жителів Донбасу і Криму на Україну

27 лютого 2018, 16:28

В ЄСПЛ сьогодні знаходиться близько 4 тис. справ за зверненнями громадян України, з них 3 тис. справ стосуються виключно України

Європейський суд з прав людини. Фото: архів

Європейський суд з прав людини. Фото: архів

Російська Федерація докладає зусиль для того, щоб громадяни, які проживають в окупованому Криму і на непідконтрольній частині Донбасу, подавали заяви до Європейського суду з прав людини проти України. Про це сказав заступник міністра юстиції України – Уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина.

"Є інформація про те, що Російська Федерація докладає зусиль для того, щоб громадяни, які проживають в Криму і ОРДЛО, подавали заяви проти України, скаржилися на все, що тільки можна", - сказав він.

Ліщина розповів, що в ЄСПЛ сьогодні знаходиться близько 4 тис. справ за зверненнями громадян України, з них 3 тис. справ стосуються виключно України, близько 1 тис. стосуються Росії і України, а близько 250 – Росії.

"Про ситуацію з індивідуальними заявами. Тобто, окремі громадяни звертаються або проти Росії, чи проти України, або проти України і Росії разом. Таких справ Європейський суд нарахував близько 4 тис.", - сказав він.

Ліщина уточнив, що Україна бачила тільки 100 справ, які були комунікованими, одна з яких стосується Криму, а всі інші – Донбасу.

Раніше
ЄСПЛ виніс одне з перших рішень про порушення прав громадян в результаті конфлікту на Донбасі.

Страсбурзькийсудоб'єднавсімсхожихскаргвідгромадянУкраїни,які проживаютьвДонецьку.Урішеннівінвизнав,щоУкраїнане несевідповідальностізапроблеми зі здійсненнямсудочинствавокремихрегіонахДонецькоїіЛуганськоїобластей.

До судунаУкраїнуподалисімпенсіонерівіодержувачівсоціальноїдопомоги,від1926 до, 1960 року народження,якіпересталиотримуватисоціальнівиплатизбюджетув2014 році,післяокупаціїДонбасу.Троєзниху 2015 роцізвернулисядо українського урядуз приводувідновленнясоціальнихвиплат,іншіцього незробили.

Жодензпозивачівне оскаржуваввукраїнськихсудахрішенняурядупро припиненнясоціальнихвиплат,пояснившицетим,щовДонецькуне діютьорганиукраїнськоїсистемиправосуддя-черезросійську агресіювсі судибулиевакуйованізтериторіїОРДЛО.СаменацедонеччанипоскаржилисявСтрасбург:на їхню думку,Українаобмежилаїхможливостізвернутисядо судуз приводувідновленнясоціальнихвиплат.

Європейськийсудз правлюдинивідхилив усі пропозиції,скарги,прийнявшисторонуУкраїни.

В тренді
У Львові попрощалися із захисником Луганського аеропорту: воїну було 18 років (фото)

Реклама

УМін'юстіранішезаявляли,щоУкраїна на сьогодні не має прострочених боргів за рішеннямиЄвропейськогосудуз правлюдини.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...