Штаб Ахметова почав навчання кризових психологів

20 грудня 2014, 22:17

На першу лекцію за темою "Робота з травмою" зареєструвалося 245 осіб

Реклама

Сьогодні в Києвірозпочалася підготовкакризовихпсихологіввідГуманітарноїштабу.Першиймодульпроходить 20-21грудня у Києві,атакож23-24 груднявМаріуполі.Сьогоднілекціючиталипредставники організації"Коаліціятравми"(Ізраїль).

ДосвідченіпсихологиОлександрГершановіОленаЧервецьговорилипро стресіпсихологічну травму.Вході навчанняпсихологиз Ізраїлюрозкажутьучасникам проектупро те, яквпоратися з наслідкамитравматичнихситуаційтамаксимальноефективноповернутилюдину, що пережилажахвійни,до нормального життя.

За словами ОлександраГершанова, спеціалістаізраїльськоїорганізації "Коаліціятравми",особливість проектуГуманітарногоштабуРінатаАхметоваз навчанняпсихологівне тільки в йогомасовості, алей у тому,що підготовленіШтабомфахівці працюватимутьбезпосередньо в зонібойових дій.

"Цеподвійне навантаженнядляпсихолога,але в цьому ісутьдопомогилюдині -коливона допомагаєнезалежновід того, якихпоглядів дотримуєтьсялюдина, що стоїтьпереднею.Наприклад, мичастолікуємопостраждалихз СектораГаза, з якимине справляютьсямісцеві лікарі. Тобтомедицинавищевсього цього, іпроектГуманітарногоштабуАхметова- дужеяскравий прикладтого,що психологіяабо допомогавище всякоїполітики",- розповідає ОлександрГершанов.

Реклама

Він також зазначив,що у зв'язкуз тим,що Ізраїльчастостикається зтерактамиібойовими діями, досвід роботивцій областідосить великий.Курсрозрахованийнапівроку.Після цьогомодуляфахівціорганізації "Коаліціятравми" приїдутьв лютому,але вжез практичнимизаняттями.

В тренді
Повітряна оборона на кордонах: що робитиме Україна в разі провокацій зі сторони РФ

"Ми дужехочемо поділитисяз українськими колегаминашимиметодамироботи.Нашдосвід показує, щопережившитравму,з цим можнажити,можна відчувати себецілкомжиттєрадісною людиною.Незважаючинаобстріли,не дивлячисьнаперіодичнівійськові операціїізраїльтянидоситьжиттєлюбнийнарод", -кажепсихолог.

Нагадаємо,за дорученнямРінатаАхметова,Штабпідготуєне менше300кризовихпсихологів,яким потрібно будепрацюватитакож івзоніАТО.Навчання фахівцівпройде згрудня 2014почервень 2015рр.

Набіручасниківзавершився15 грудня.З 900осіб, які подализаявку, відібрали300.

Варто відзначити, що це єдинийвУкраїніпроект, спрямований на відновленняпсихологічного станупереселенців іжителів у зоніАТО.

Длянавчання,яке проходитимебезкоштовно, Гуманітарнийштабзапросивтренерівз Ізраїлю, Росії такращих вітчизнянихфахівців.

У Києвіта Маріуполібудуть створенімайданчикидлянавчання,консультування тапостійної допомоги.Всі послугипсихологівдляпереселенцівбезкоштовні.
Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти