Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Скорботи немає, людям байдуже: в Донецьку обговорюють інсценування вбивства Захарченка

1 вересня 2018, 11:56

Глеб Широков

Донеччани не спали до ранку, по місту рухалася бронетехніка, місто наповнили озброєні люди і проводили обшуки

Фото: gettyimages

Фото: gettyimages

ЗанічситуаціявДонецькусуттєвоне змінилася.За активністювдонецькомусегментіінтернетуможназробитивисновок,щомісцевіжителіне спалиприблизнодо4 години ранку.Усоцмережахбурхливообговорюють подію.

До ранкупоступовоприйшлорозуміннятого, що сталосяібагато донеччанвизначилися
.

"Ми як у пісні Цоя, ждем перемен. Зрозуміло, що щось зміниться, але в який бік – невідомо. Частина людей реально побачила в цьому знак повернення в Україну. З тих, хто реально засмутився, я бачив людей 5. Іншим було байдуже. Ясно, звичайно, що Захарченка вбили свої ж, а не міфічні диверсанти. При його рівні охорони з сторно це було зробити неможливо, – ділиться своїми висновками донеччанин Олексій. - Коли в кафе приходило керівництво, всі підходи перекривалися за квартал до точки, сторонніх там бути не могло. Може, і снайпери сиділи. Та й в мережі відразу писали, що є підозра на кого-то з обслуги Захарченка, тому що до нього близького доступу не було ні у кого. Чекаємо, хто буде замість Захарченка і які "сюрпризи" нас підстерігають".

Середгородянвсерйозобговорюєтьсяверсіяінсценуваннясмертіватажкабойовиків,про цепліткуютьнаринкахівтранспорті.Причинцьогокілька:наполегливоходилинапередоднічуткипро ліквідаціюЗахарченкомосковськими"кураторами",атакожспотворене обличчявбитого,за якимважковстановити,чи бувцеЗахарченконасправді.


"Почерктакийже,якіпід часвбивстваГівііМотороли-розірванітілаівідсутність обличя.Дужеможебути,щовсевлаштованоспеціально,анасправдіЗахарченка,якітихдвох,простовивезлиз Донецькавмісця,детихіше,спокійніше,тобтозакордон",-поділилисядонеччанивсоцмережах.


Такожповідомляєтьсяпро те,щопооб'їзних дорогахвночірухаласявійськоватехніка.

"ВсюнічбуличутнізвукигусеничноїтехнікинакордонізМакіївкою.По звуку-ніби якйшлизпівднянапівніч,поЧервоногвардійському проспектуабопоруч",-розповівжительДонецькаАндрій.

Як і ранішезалишаєтьсязакритимВиїзд з Донецька,в'їздвідкритийз бокуРосії.АвтобусинаКПВВз Донецькавесь ранокчекали"відмашки",поступоводонеччанипочалиповідомляти,щоблизько 11 годинипершіавтобусинаблокпостипройшлиієшанс,щовиїздзокупованихтериторій,яків'їзд,будевідкритийдообіду.

В тренді
Втрати з обох сторін: що відомо про наступ бойовиків на Донбасі

Вцілому,горяна обличчяхдонеччаннемає,навулицяхніхто невисловлюєскорботу.Єдинепочуття-досаданаобшукивавтобусах,що курсуютьзБудьонівськогорайонувцентр-улюдейперевіряютьпаспортиівибірково-сумки.

"Ще"шмонають"наМотеліавтобусизМакіївки,вжезібраласяневелика черга",-повідомилижителіДонецька.

Нагадаємо,ватажоктакзваної"Донецькоїнародноїреспубліки" ("ДНР") Олександр Захарченко загинув в результаті вибуху в окупованому Донецьку.

В"ДНР"уточнилидеталіпрощеодного загиблогоіпоранених.Міністрохорони здоров'ят.зв. "ДНР" Олександр Опріщенко підтвердив інформаціюпро те,щоврезультатівибухувресторанівцентріДонецьказагинулиглават.зв."ДНР"ОлександрЗахарченкотайогоохоронець.Ще12 осіботрималитравмирізного ступеня тяжкості.

Існує кілька версій того, хто і за що вбив ватажка бойовиків Захарченка.УДонецькучерез ценавітьбувоголошенийплан"Перехоплення".

Детальніше читайті на сайті "Сегодня" в матеріалі: "Ліквідація Захарченка в Донецьку: всі подробиці".

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...