Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Україна закликала Гаазький трибунал розслідувати військові злочини на Донбасі

14 травня 2016, 08:37

Київ вимагає притягнути до відповідальності всіх винних у масових вбивствах людей на Донбасі

Суд в Гаазі. Фото: ICC

Суд в Гаазі. Фото: ICC

РозслідуванняМіжнароднимкримінальнимсудом(МКС)злочинів,які вчинилаРосійськаФедераціяіватажкибандформувань"ДНР/ЛНР"натериторіїсхідноїУкраїни,будекращимспособомдлятого,щобпритягнути до відповідальностівсіхвиннихумасовихвбивствахлюдейнаДонбасі.

Про цейдетьсявзаявіукраїнськоїделегаціївООН,зробленійвп'ятницюна70сесіїГенасамблеї,повідомляє
Укрінформ.

"УсвітлінинішньоїскладноїситуаціївсерединіінавколоУкраїни,миповністювизнаємонеобхідністьзабезпеченняглобальноїюрисдикції,правомірністьіпідтримкуМіжнародногокримінальногосуду(МКС)",-йдетьсявтекстідокумента.

Прицьомупідкреслюється,щовлютому2014року Українасталажертвоютриваючоїзбройноїагресіїз бокуРосіїіпідтримуванихнеюбойовиків.Цідії"єсерйознимзлочиномпротилюдяності та воєннихзлочином, що підпадаєпідюрисдикціюМіжнародногокримінальногосуду".

Реклама

Крімтого,вдокументінагадується,щоУкраїна8вересня2015року подалазаявувідповідно до статті12(3)Римського статуту-установчогооргануМКС-про злочинипротилюдяностіівійськовізлочини,скоєнівищимипосадовимиособамиРФікерівникамибандформувань"ДНР/ЛНР",щопризвелодонадзвичайно важких наслідківімасовихвбивствукраїнськихгромадян.

В тренді
Втрати з обох сторін: що відомо про наступ бойовиків на Донбасі

"Мивважаємо,щоМКСбудеоднимзкращихспособів,щобвсі виннівскоєнніміжнароднихзлочинівбулипритягнуті до відповідальності,імасовіпорушенняправлюдинибудутьвизнані,ажертвиотримуютькомпенсаціюзасвоїстраждання",-наголошуєтьсявзаявіукраїнськоїделегації.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...