Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В 16 населених пунктах Донецької області з'явилося світло

18 жовтня 2014, 16:54

  В відновлювальних роботах брали участь 114 бригад ДТЕК

Фото severinform.ru

Фото severinform.ru

БригадиДТЕКДонецькобленерговідновили електропостачанняв16населенихпунктах:

Володарськийрайон:селаСтарченкове,Українка.

Шахтарськийрайон:селаЗрубне,Крепенка,Передереево,пересипних,Дубровка.

Новоселківськийрайон:селаЖовтневе,Новодонецьке,селищеМакстрой.

Первомайськийрайон:селаСтародубівка,Захарівка.

Ясинуватськийрайон:селаНовоселівка-3,Новотроїцьке,частковоВерхньоторецьке.

Слов'янськийрайон:селоАндріївка.

Реклама

18 жовтня овідновлювальнихроботахбрали участь114бригадДТЕКз використанням115механізмів.

БригадиДТЕКДонецькобленергоіДТЕКВисоковольтнихмережпродовжуютьвестиремонтніроботи,щобвідновитипошкодженеелектропостачаннясвоїмклієнтам.Проводятьсяремонтиізамінапроводу,установкаопор,замінаелектрообладнання наГорлівському,Харцизькому,Донецькому,Маріупольському,Амвросіївському,Єнакіївському,Костянтинівському,Слов'янському,Макіївськомуділянкахвисоковольтнихлінійелектропередачі,пошкодженихврезультаті бойовихдій.

В тренді
На Донбасі бойовики посилили обстріли: ЗСУ зазнали втрат
Врезультаті бойовихдійвДонецькійобласті залишаютьсязнеструмленими47населенихпунктів (у томучислі, частковоіповністю):
  • Піски,Водяне,Лозове,Грабське,Зелене,Комуна,Старомихайлівка,Славне,Олександрівка,Кам'янець,Бердянське,Широкино,Сергіївка,Саханка,Ленінське,Дзержинське,Заїченко,Лебединське,Комінтерну, НоваТаврія,Сопине,Піонерське, Черненки,Стародубівка,Захарівка,Белокаменка, НоваЛаспі,Зорька,Кожевня,Маринівка,Степанівка,Саурівка,Тарани,Данилівка,Польове,Нікішине,Круглик,Веселий,Кумшацьке,Тимофіївка,Стрюкове,Димитрово,Малоорлівка,Комишатка, Веселе,Спартак,КрутаБалка,Василівка,ЧервонийПартизан,Верхньоторецьке.
  • З 17 серпняпродовжуєзалишатисязнеструмленоюнасоснапершого підйомуПівденно-Донбаськоговодогону- водане надходитьна ЧервоноармійськутаВеликоанадольськийфільтрувальністанції.БригадиДТЕКДонецькобленергопроводять оглядпошкодженьналініяхелектропередачі.Наоглянутихділянкахведутьсяремонтніроботи.
  • ПродовжуєзалишатисязнеструмленоюДонецькафільтрувальнастанція.БригадиДТЕКВисоковольтнімережі нетільки не маютьможливостіпроводитиремонтніроботи,аленавіть не можутьнаблизитисяіоцінитимасштабипошкоджень,такяклініїелектропередачі, що живлятьДонецькуфільтрувальнустанцію,проходятьчерезмінніполя.Веденняробіт станеможливимтільки після надання"зеленогокоридору"та роботисаперів.
  • ЧастковознеструмленомістаМар'їнка,Вуглегірськ, Ясинувата,Донецьк,Маріупольі Горлівка.

18 жовтнябригадиТорезького,Дебальцевського,Старобешівського,ЯсинуватськогоРЕМДТЕКДонецькобленерго,не малиможливостівестивідновлювальніроботичерез бойовідій.

Нагадаємо,оплатазакомунальніпослугивряді містДонецькоїобласті проводитьсятількивбезготівковійформіза допомогою інтернет-банкінгу.На 18 жовтняоплатаготівкоючерезОщадбанктимчасовонеможливавмістіЯсинувата.

Оплатазаелектроенергіюважлива, насамперед,длялюдей,якіз ризикомдляжиттявидобувають вугілля,забезпечуютьстабільнуроботуелектростанційтавідновлюють електропостачаннявмістах,де йдутьбойовідіїЩобенергетикиі шахтарісвоєчасноотримувализарплату,жителіДонецькоїобластіабо їхродичі,якізнаходятьсявіншихмістахУкраїни,мають можливістьоплачуватиелектроенергіюдистанційно- черезінтернет.ДТЕКДонецькобленерговідновивроботуінтернет-сервісу"Особистийкабінет"на сайті http://donetskoblenergo.dn.ua.

 

Всі подробиці в спецтемі Відновлення Донбасу

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...