Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Донецьку "Новоросія" бунтувала проти "ДНР"

12 жовтня 2014, 16:56

Арсеній Беркан

На площі Леніна пройшов мітинг

СьогоднівДонецькунаплощіЛенінапройшовнечисленний,алепоказовиймітинг.Кількадесятківприхильниківруху "Новоросія"- переважножінкипенсійноговіку -висловлювалисвоїпретензії на адресутакзваної"Донецькоїнародноїреспубліки".

"Що відбуваєтьсявмісті?Мидобоюстоїмозагуманітаркою-абойовикивдорогихкафесидять,грошимасмітять.Ганяютьнавіджатихмашинахпо дорогахзі швидкістюпід150км/год, людейзбивають,ДТПроблять,постійнозі зброєюходять,стріляють!Нагарячілініїдодзвонитисянеможливо,-обуренозаявиладонеччанкаОленаМедведкова.-Хтоцевсепокриває?Захарченко?(главасамопроголошеної "ДНР",-Ред.)Хто такийЗахарченко,ми його невибирали!"

На адресупрем'єр-міністра"ДНР"летілобагато невтішнихепітетів.Зійшлисяна тому,щовінвиненв "здачі"Маріуполя,Слов'янськаі Краматорськаукраїнськимвійськам.Крімобуренихпенсіонерокпідпам'ятникомвождюпролетаріатубули присутні ібойовики- вониспробувалирозповістипро політичну складовуназріваючогоконфлікту двохсамопроголошенихструктур.

Реклама

"Нас "злили" мінськимиугодами,-заявиводинз бойовиків.- Намсталощеважчевоювати.Людейне вистачає".

На зустрічіінкогнітобули присутні ічлениурядутакзваної"ДНР",які,походжалисередкиплячихобуреннямжінок."Ми небіомаса,надякою можнадослідиставити!"- вирішилимітингувальникиівідправилисядо будівліДонецькоїоблдержадміністраціївимагати зустрічіз "прем'єр-міністромДНР".

В тренді
На Донбасі бойовики посилили обстріли: в лавах ЗСУ – втрати

Розгубленібойовики-охоронцінасилустрималинатовп,пообіцявшивислатидо нихпредставникавід уряду,пояснивши,що "Захарченкоу цьому будинкуніколине сидить".У підсумкудо жіноквийшов представникодногоз численнихзагонів,севастополецьДем'янТкаченко,якийвислухавпретензії,правда,відповідінаних недав,пообіцявшилишебудувати правовудержаву.

Чим буввикликаний такийрозколміжпредставниками "ДНР"і "Новоросії",сказати важко.Багатоприсутніх на мітингусхильніпов'язуватице з"виборамивпарламентДНР",яківідбудуться 2листопада.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...