У Донецьку знову стріляють, троє людей загинули – міськрада

23 серпня 2014, 18:36

Знеструмленими залишаються 100 трансформаторних підстанцій

У Донецьку неспокійно. Фото: AFP

У Донецьку неспокійно. Фото: AFP

У другійполовинідняДонецькзнову піддавсямасованимартилерійськимобстрілам.ІстотнопостраждалиКалінінський іПетровськийрайони.

ВКалініськомурайоніснарядивлучиливжитловий будинокнатретійповерхповулиціЧервонофлотській110.Загинулитроємирнихжителів,чергові бригадишвидкої допомогидоставилищетрьохпостраждалихдо лікарень,повідомляє сайт  Донецької  міськради.

У загальноосвітнійшколі49пошкодженозасклення.По проспектуЧервоногвардійськомуобірваніконтактнімережі таповалено дерева,якрезультат неходитьтролейбусза маршрутом7.Значні руйнуванняприпалиінагаражнікооперативи,якізнаходятьсяза Червоногвардійськимпроспектом.Жителіповідомляютьпро попаданняснарядавдах"Мотелю".По проспектуІллічапошкодженіконтактнілінії,не ходятьтролейбусимаршруту №11.ТакожснарядипотрапилинатериторіюПокровськогоринку,масштабируйнуваньнаданиймоментвстановлюються.

За данимидиспетчерськоїПАТ"Донецькміськгаз" значніпошкодженняврезультаті масовихобстрілівврайоні площіПеремоги(Петрівський район).Такожжителі повідомляютьпро пожежівгаражнихкооперативахтанатериторіїхлібозаводу.

Крімтого,надходить інформаціяпро веденняактивнихбойовихдійвПутилівськомугаю,врайонімікрорайонівАзотнийіБірюзово.

ВрезультатірегулярнихобстрілівзнеструмленимивДонецькузалишаються100трансформаторнихпідстанцій.Енергетикамисьогоднівдалосявідновитироботу3ТП,пошкодженихсьогоднівранцівКіровськомурайоні.Підключенідо електропостачаннябагатоповерховіі приватні будинкивКиївському таВорошиловськомурайонах,вприватномусекторімікрорайонуЩегловка.БригадиДонецькихміськихелектричнихмережведуть роботипоремонтуізамініпошкодженихлінійелектропередачівКиївському,Кіровському,Ленінськомурайонахміста.

В тренді
Рясна злива перетворила Харків на Венецію: на вулицях помітили човни (фото, відео)

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти