Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Україні запровадили унікальний симулятор для навчання енергетиків

3 жовтня 2019, 19:56

Технології для підготовки висококласних фахівців надала компанія ДТЕКВ Україні розробили унікальний симулятор для навчання енергетиків. Технології віртуальної реальності використовують в медицині, освіті, з їх допомогою готують астронавтів.

Вигаданий світ вже більше, ніж просто захоплююча гра. Поява окулярів віртуальної реальності спочатку перевернула світ геймерів, а пізніше прилад взяли на озброєння вчені, медики та підприємці.

Віртуальна реальність стали використовуватися для навчання. В Україні компанія ДТЕК в віртуальному 3D-світі вчить електроенергетиків.

"Світ навколо змінюється. Онлайн-послуги, інформаційні технології, системи інтелектуального управління, діджитал-технології. Все це вже зараз для нашої компанії – необхідність", – заявив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов.

Тренажер за технологією віртуальної реальності розробили і вперше в світі застосували на Курахівській ТЕС.

Тепер Академія ДТЕК і ДТЕК Донецькі електромережі безкоштовно передали навчальну VR-технологію університету в Маріуполі.

"У нас є меморандум з компанією ДТЕК по Донецькій області. В рамках цього меморандуму проводимо величезну кількість заходів, метою яких є підготовка висококваліфікованих спеціалістів для потреб цього нашого підприємства-роботодавця", – зазначив ректор Приазовського державного технічного університету В'ячеслав Волошин.

Ремонтувати що-небудь на виробництві під час реальної екскурсії студентам не дозволять, а ось під час віртуальної – можна.

"Всі деталі і всі нюанси можуть бути представлені краще, ніж в реальній дійсності, тому що можна кілька разів повторювати. Стільки разів, скільки необхідно повертатися, повторюючи той чи інший навик. Поки він не буде відпрацьований, і людина не відчує, що вона вже повністю готова, тоді може виходити в реальність і робити свою роботу", – заявила менеджер з розвитку талантів Academy DTEK Анна Чілібійська.

В тренді
Росіяни на Донбасі стріляли по бойовиках "Л/ДНР": ветеран АТО розповів подробиці

У віртуальній реальності можна вчитися без жодного ризику для здоров'я. Завдяки симулятору працівники ДТЕК і маріупольські студенти тренуються ремонтувати обладнання та електромережі.

Студентка Денна Золоткова шкодує, що раніше на заняттях VR-окулярів не було.

"Я зрозуміла для себе, як магістр, що мені якраз за роки навчання в університеті не вистачало саме такої методики. Тому що не завжди була можливість піти на якесь підприємство, побачити технологію", – зазначила вона.

"За допомогою VR-технологій або VR-тренажера інформація краще запам'ятовується. І це означає, що молоді фахівці точно і успішно зможуть використовувати свої знання на практиці. Ми інвестуємо в розвиток навчання молоді, ми інвестуємо в безпеку наших співробітників", – заявив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов.

Завдяки сучасним тренажерам випускники вузу не тільки отримають хороші знання з книг, вони вмітимуть робити те, чого від них чекають на робочому місці. На ринку праці такі молоді фахівці легко обійдуть всіх конкурентів.

Як повідомлялося, компанія ДТЕК ВДЕ 2019 року займається активним будівництвом сонячних і вітрових станцій, в планах компанії досягти 1 ГВт потужності в зеленій енергетиці до кінця поточного року.

У компанії ДТЕК ВДЕ зазначають, що розвиток відновлюваної енергетики допоможе підвищити енергонезалежність України і сприятиме поліпшенню екологічної обстановки в країні.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...