Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Захарченко заявив про готовність вести діалог з Києвом

3 листопада 2014, 02:20

Захарченко підкреслив, що "голосування» не порушує мінські домовленості

Олександр Захарченко, фото AFP

Олександр Захарченко, фото AFP

Перемагаючийна"виборах"глависамопроголошеної"Донецькоїнародноїреспубліки" ОлександрЗахарченкозаявив,що готовийвестидіалогз Києвом,підкресливши,що "голосування" непорушуємінськідомовленості.Післяпідрахунку50%бюлетенівзаЗахарченко,який є"прем'єр-міністром"ДНР",проголосувалибільше 70%виборців. "Екзит-поли" доцьогопоказалитакідані: у "прем'єр-міністра" понад80%,ау його суперниківЮріяСивоконенкота ОлександраКофмана- майжепо 10%.

"До діалогуми зними (з Києвом.- Ред.) готові,алечекаємовіднихадекватних,нормальнихдій",-заявивЗахарченконапрес-конференціївДонецьку.За йогословами,"вибори"не порушуютьмінськідомовленості, укладені5 вересня,про щораніше говоривпрезидентУкраїниПетроПорошенко.Даніугоди,додав"прем'єр-міністр","ми їхвиконаливсі".

"У Мінськуми підписалидокументпро те,що мизможемопровестинанашій землівільнівибори.Ніякоїдатитамне буловказано,ніякихформатів,-пояснивЗахарченко.-У Мінськомумеморандумі-яйогопідписувавіяйогочитав- не вказаночітко,що це (вибори.- ред.)має бути самеза українським законодавством.Такоготамнемає".

Вінтакожрозповів,що "кабінетміністрів "ДНР" "будезмінюватися", і "буде підібранакомандаоднодумців".ЗміниЗахарченковідмовивсяназивати "сильнорізкими",прицьомувінзазначив,що продовжуватимепрацювати зСивоконенкоіКофманом.Перший знихзгадуєтьсявЗМІяк "депутатВерховної радиДонецькоїнародноїреспубліки",адругий- як "координаторНародногоополченняДонбасу".

Яквідомо, ранішевСБУ заявили,щоСБУіМВСкваліфікуютьвсе, що відбувається2 листопада натимчасовоокупованихтериторіяхДонецькоїіЛуганськоїобластейякмасштабний злочинпроти українськихгромадянідокументуютьмасовіфактитерору,залякування,шантажу,підкупу,примусовихробіт івикраденнялюдей.

Реклама

.

Всі подробиці в спецтемі Врегулювання на Донбасі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...