Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Як театри Харкова готуються до "зимового сезону"

6 жовтня 2014, 07:38

Максим Іванов

Через борги в «Оперному» скоротили кількість вистав, а в Театрі музкомедії заощадять на лампочках

Театрали зіткнулися з суворими реаліями. Фото:

Театрали зіткнулися з суворими реаліями. Фото:

Теплийзал, але, в тойжечас, економіяресурсівіоплатамільйоннихборгів- такі завданняхарківськіпрацівникитеатрівмають вирішитивновомусезоні, якийопинився підзагрозоюзриву. ВхрамахМельпоменибояться, що черезхолоднихбатарейдо нихперестанутьприходитиглядачі, аартистиперейдутьнароботувприватнітеатри.

Так, керівництвоТеатруопери табалетуб'єтривогу: їхборгпередтепловикаминасьогоднішнійденьскладає більше10 млнгрн.

"Державапрактично некомпенсуєнамвитрати на енергоспоживання,адоходивід продажуквитківйдутьна покриттяпоточнихрахунків, -кажегендиректорОперноготеатруОлегОрищенко. -Цей боргпоступовонакопичувавсяз 2010 року, і сьогоднікомунальникизагрожують неподатинамтепло".

За словамиОрищенко, зМінкультурирегулярноприходятьвказівкиз енергозбереження, протевОперномупокине можутьвиконати всівимогищодо збереженнятепла. Мовляв, будівлюбудували ще55років тому, інженернісистеми та обладнаннявжене відповідаютьсьогоднішнімвимогам.

"Потрібнопомінятиблизько20кілометрівтрубопроводу, повністюзамінитидах, вікнаі зробитиавтономнукотельню. Навсецепотрібно близько400 млнгрн", -зітхаєОлегОрищенко.
Всіціпроблеми змусиликерівництво театрускасуватипопередній продажквитківналистопад іскоротитикількість виставз270до 210.Втім, вОперномувсеж сподіваються: чиновники знайдутьвихідіз складногостановища, не продаючибудівлюприватникам. До слова, в ХОДАвжепообіцяли, щоОпернийбезтеплане залишать.

Щосили йдепідготовкадо опалювального сезону івінших харківськихтеатрах.ВЛяльковомутеатрікажуть, щовжезамінили всічавуннібатареїнановітеплообмінникиз максимальноютепловіддачею.АвТеатрімузкомедіїзапевняють: профінансуватимодернізацію84-річної будівлі їм покиобіцяютьлишенапапері, протевонисамі зроблятьвсе, щобглядачі незамерзли.Приміром, втеатрівжезамінили всівікнанапластиковіі готуютьсядо використанняальтернативнихджерелобігріву.

"Ми збираємосязакупититепловігармати.Вонизбільшатьвитратаелектроенергії, але, в тойжечас, миплануємозамінитивсілампочкинаенергозберігаючі. Такожзбираємосязакупитиінфрачервонісередньохвильовіобігрівачі. Згідно з нашимипідрахунками, щобвзалі булотепло, потрібночотиритакихприладузагальною вартістюблизько30тис. грн", -говоритьдиректорТеатрумузкомедіїІгорКоваль.

Нагадаємо
,загадкивулиціПушкінськоїу Харкові.

Реклама

 

В тренді
Заборонена зброя і втрати ЗСУ: як минула доба на Донбасі

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...