Незабутні пейзажі: гори, хмари і схід сонця в об'єктиві

8 липня 2014, 04:19

Макаренко Ганна Макаренко Ганна

Художник-оформлювач ночує в горах заради гарного знімка

Реклама

Походи в Карпатиі Крим,сплавинабайдаркахпо Біломуморю вРосії,Сіверському ДонцюіВорсклі- в усітурпоходиМихайлоПсарьовбере фотоапараті привозитьз них не тількиморевражень,а йнезабутнікраєвиди.Зарадияскравихкадрівхарків'янинпідіймаєтьсявисоко в гори,піднімаючисьнад хмарами,і влаштовуєночівлю внаметі.

Фотографія для43-річногохудожника-оформлювача-хобіродом здитинства."Першікадриробив зпустощівщенабатьківськийплівковийфотоапарат,потім почавзайматися цимсвідомо,появацифрової технікище більшпосилилаінтересдо фотографії",- поділився з"Сьогодні"Псарьов.У походивін ходитьіз завидноюрегулярністю-шість разів на рік,частішевсього на паруз товаришем-фотографом."Відкриваючидлясебе нове місце,я потімдумаю,в який часроку і добитамбудетуман,схід сонця, цвітіннятрав,щобприїхатитуди назадз метою знятиконкретнийкадр",- розповівПсарьов.

Щобзакарбуватихмаризверху,Михайлоночуєвнаметі вгорахі з першимипроменямиробитькадри,апотім вжеприймаєтьсяза кавуі сніданок.Зазначає,що найкращехмаризнімативранціі ввечері"Це якна риболовлі.Інодіможна за тижденьпоходунічого незняти,авостаннійдень запаругодинзробитишедеври",- додаєПсарьов.

Якщо ви захоплюєтесяфотографієюі хочете,щоб вашізнімкивийшлинасторінках газети "Сегодня"і сайтіsegodnya.ua,надсилайтесвої роботи(не менше10)на електронну адресуkharkov@segodnya.ua.

У листі обов'язкововкажіть своїдані: ім'я,прізвище та номертелефону дляшвидкого зв'язку.Знімки,об'єднанізагальною ідеєю,повинні бутисюжетнимиідинамічними.

В тренді
На Волині родина отруїлася чадним газом. Дітей виносили на руках, вони в реанімації

 

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти