Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Харкові нагородили льотчиків за участь в АТО

27 вересня 2014, 21:14

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих силовиків

У ХарківськомууніверситетіПовітрянихСиліменіІванаКожедубавідбулося вшануваннятазаохоченнякращихльотчиків,які бралиучастьу проведенніантитерористичноїопераціїнасходіУкраїни,повідомляє прес-служба Міноборони.

Назагальномушикуванні перед"кожедубівцями" виступивкомандувачПовітрянихСилЗбройнихСилУкраїнивійськовийльотчикIкласугенерал-полковникЮрійБайдак.

Реклама

"Льотчики-інструкториз навчальноїавіаційноїбригадиуніверситетупідготувалине одне поколіннявійськовихпілотів,алеі цього рокущебули залученідо проведенняАТОнасходікраїни.

Раджу,присутнім туткурсантам-льотчикамрівнятисянацихмужніхлюдей.На жаль,востанні місяцівідрукворогівзагинуло кільканашихпобратимів,якібуливипускникамивидовоговишу.Цихофіцерівминіколи незабудемоі завждившановуємоїхподвиги" -зазначивгенерал-полковникЮрійБайдак.

Всі присутнівшанувалихвилиноюмовчання загиблихвзоні проведенняАТОукраїнськихвоїнів.

Начальникштабу -першийзаступникначальникауніверситетувійськовийльотчикIкласугенерал-майорОлексійКотовзачитавВитяг з УказуПрезидентаУкраїни-ВерховногоГоловнокомандувачаЗбройнихСил"Про відзначення державниминагородами".

Згідно з документом,орденами"Замужність"IIIступенябулинагородженіначальникштабу -першийзаступникнавчальноїавіаційноїбригадиполковникЄвгенШкуратікомандирзагону- старшийльотчик-інструкторзмішаноїавіаційноїескадрильїцієї жавіабригадимайорГенадійДубовик.

В тренді
Втрати з обох сторін: що відомо про наступ бойовиків на Донбасі

НагородиофіцерамвручивкомандувачПовітрянихСилЗбройнихСилУкраїнигенерал-полковникЮрійБайдак,який побажаввсьомульотному складууніверситетулегкихзлетів ім'якої посадки.

Також рішеннямначальникаХарківськогоуніверситетуПовітрянихСиліменіІванаКожедубабулизаохочені іншівійськовіпілоти,яківідзначилисявході виконання завданьнаДонбасі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...