Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В результаті падіння Ілліча в Харкові комунікації і метро не пошкоджені

29 вересня 2014, 02:55

Все працює нормально, в метрополітені тріщин немає

Падіння Ілліча не привело до жодних пошкоджень,

Падіння Ілліча не привело до жодних пошкоджень,

Врезультаті падінняпам'ятникаЛенінунапл.СвободивХарковікомунікаціїіметроне постраждали, стверджуєглаваХарківськоїоблдержадміністраціїІгорБалута.

"Ми перевіриликомунікації, все працюєнормально, вметрополітенітріщиннемає.ПадінняВолодимираІллічаЛенінане привелодо жоднихпошкоджень.Якпояснивдепартаментархітектури, коливін (пам'ятник) падав, вінвдарився обпостаменті цепом'якшилодужесильно, втрирази, силуудару обземлю", -сказавІ.Балутажурналістам.

Вінприпустив, щодемонтажемпам'ятниказаймалисяпрофесіонали.

"Думаю, що цимзаймалисяпрофесіонали, але нетакогорівня, яктреба б... Япереживавза людей, за можливіжертви, алевсе, славаБогу, добре.СлаваБогу, щобезжертв, безтравм", -сказавІ.Балута.

Вінпідкреслив, щовиступавза демонтажпам'ятника, алецивілізованимшляхом"Чи хотів ябачитиВолодимираІллічаЛенінанаплощіСвободи?Ні.Чи хотівя, щоб він упавтак, яквпавсьогодні", -сказавІ.Балута.

Якповідомлялося, внеділюввечеріпам'ятникЛенінунапл.Свободибувзваленийзп'єдесталу. На те, щобзвалитийого, активістамзнадобилосяменшечотирьохгодин.

Люди, звалилипам'ятникЛенінунапл.СвободивХаркові
,звільнені від кримінальноївідповідальності.

Реклама

В тренді
ЗСУ жорстко покарали бойовиків за обстріли: стали відомі втрати противника

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...