Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Джемілєв заявляє, що кримські татари мають намір бойкотувати вибори в Криму

12 вересня 2014, 01:41

 За словами лідера кримськотатарського народу, в Криму чинять тиск на виборців

Мустафа Джемільов. Фото: facebook.com/meclis.or

Мустафа Джемільов. Фото: facebook.com/meclis.or

КримськітатарипереважнобойкотуватимутьвиборивДержрадуімуніципальніорганивлади в Криму, які запланованіна неділю, 14 вересня, заявляєекс-глава Меджлісу, народнийдепутатУкраїни(фракція "Батьківщина") МустафаДжемільов.

"Зі 180 тис. кримськихтатар, якімаютьправобрати участьу виборах, наприклад, у референдумівзяли участь,за нашимиоцінками, 700-800чоловік.Цедесь 0,5% кримськихтатар", -сказаввінвефірітелеканалу"Першийнаціональний "в четверувечері.

М.Джемілєвзаявив:"Зараз, враховуючи,що такежорсткийтиск, мивважаємо, щоможебутивідсотоктрохи вищий, алеговоритипро участьнародутут недоводиться.Народ, за великим рахунком, бойкотуватиме (виборивКриму)".

За словамилідеракримськотатарськогонароду, вКримучинять тискнавиборцівз тим, щобвониприйшлинавибори: "Всімпояснюють, щообов'язково потрібноприйтинавибори, аз тим, хто не прийденавибори, потімбудесерйозна розмова. Такий настрійнавіюєтьсявсім".

Якрозповівекс-глава Меджлісу, невелика частинакримськихтатарвважає, щовсе-таки потрібно взяти участьу виборах, щобхочабворганахмісцевогосамоврядуваннямати людей, обраних кримськимитатарами.

"Алепредставницькийорганкримськотатарськогонародувважає, що участьу цих виборахлегітимізуєокупаційнувладу, та йсамавиборчасистематака, щопро чесні виборимови немає.Вонипростобудутьпідбиратиугоднихсобілюдей, втому числі середкримськихтатар, тому кращеза все небрати участьу цих виборах", -поясниввін.

М.Джемілєвтакожвисловив побоювання, щокримськимтатарамможе загрожуватифізичне знищеннянатериторії Криму.За йогословами, загонисамооборонивКриму заразактивноозброюються.

"Тамведутьсярозмови про те, що, такчи інакше, завтраабопіслязавтра, алевбудь-якомувипадкупочнутьсявійськовідіїнацьомуфронті, тобтоХерсон- Крим, нацьому кордоні. І єрозмови, що першніжпочнутьсяцідії, відразу,як тількивонипочнуться, ми спочаткузнищимотутп'ятуколону. П'ятаколона- ясна річ, це кримськітатари, про це вонивідкрито говорять", -розповівекс-глава Меджлісу.

Вінтакож заявив: "Крім того, намсталовідомо, щовонискладаютьспискилюдей, яківпершучергу повиннізникнути. Мидивимосяпрізвища, це -лідерирегіональних, місцевихмеджлісів, активістикримськотатарськогонаціональногоруху".

У своючергу
,главаМеджлісукримськотатарськогонародуРефатЧубароввиборинапівостровіназиваєімітацією.

Реклама

В тренді
"Накривають квадрати, як у 2015": реакція політиків та експертів на атаку бойовиків

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...