Джемілєв заявляє, що кримські татари мають намір бойкотувати вибори в Криму

12 вересня 2014, 01:41

 За словами лідера кримськотатарського народу, в Криму чинять тиск на виборців

Мустафа Джемільов. Фото: facebook.com/meclis.or

Мустафа Джемільов. Фото: facebook.com/meclis.or

КримськітатарипереважнобойкотуватимутьвиборивДержрадуімуніципальніорганивлади в Криму, які запланованіна неділю, 14 вересня, заявляєекс-глава Меджлісу, народнийдепутатУкраїни(фракція "Батьківщина") МустафаДжемільов.

"Зі 180 тис. кримськихтатар, якімаютьправобрати участьу виборах, наприклад, у референдумівзяли участь,за нашимиоцінками, 700-800чоловік.Цедесь 0,5% кримськихтатар", -сказаввінвефірітелеканалу"Першийнаціональний "в четверувечері.

М.Джемілєвзаявив:"Зараз, враховуючи,що такежорсткийтиск, мивважаємо, щоможебутивідсотоктрохи вищий, алеговоритипро участьнародутут недоводиться.Народ, за великим рахунком, бойкотуватиме (виборивКриму)".

За словамилідеракримськотатарськогонароду, вКримучинять тискнавиборцівз тим, щобвониприйшлинавибори: "Всімпояснюють, щообов'язково потрібноприйтинавибори, аз тим, хто не прийденавибори, потімбудесерйозна розмова. Такий настрійнавіюєтьсявсім".

Якрозповівекс-глава Меджлісу, невелика частинакримськихтатарвважає, щовсе-таки потрібно взяти участьу виборах, щобхочабворганахмісцевогосамоврядуваннямати людей, обраних кримськимитатарами.

"Алепредставницькийорганкримськотатарськогонародувважає, що участьу цих виборахлегітимізуєокупаційнувладу, та йсамавиборчасистематака, щопро чесні виборимови немає.Вонипростобудутьпідбиратиугоднихсобілюдей, втому числі середкримськихтатар, тому кращеза все небрати участьу цих виборах", -поясниввін.

М.Джемілєвтакожвисловив побоювання, щокримськимтатарамможе загрожуватифізичне знищеннянатериторії Криму.За йогословами, загонисамооборонивКриму заразактивноозброюються.

"Тамведутьсярозмови про те, що, такчи інакше, завтраабопіслязавтра, алевбудь-якомувипадкупочнутьсявійськовідіїнацьомуфронті, тобтоХерсон- Крим, нацьому кордоні. І єрозмови, що першніжпочнутьсяцідії, відразу,як тількивонипочнуться, ми спочаткузнищимотутп'ятуколону. П'ятаколона- ясна річ, це кримськітатари, про це вонивідкрито говорять", -розповівекс-глава Меджлісу.

Вінтакож заявив: "Крім того, намсталовідомо, щовонискладаютьспискилюдей, яківпершучергу повиннізникнути. Мидивимосяпрізвища, це -лідерирегіональних, місцевихмеджлісів, активістикримськотатарськогонаціональногоруху".

У своючергу
,главаМеджлісукримськотатарськогонародуРефатЧубароввиборинапівостровіназиваєімітацією.

В тренді
В Україні стався новий землетрус: що відомо

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти