Кримськотатарського активіста Караметова випустили на свободу – ЗМІ

19 серпня 2017 23:19

76-річний Сервер Караметов був затриманий в Сімферополі за одиночний пікет на підтримку одного з лідерів Кримських татар Ахтема Чийгоза

Усуботуввечерінасвободу випустиликримськотатарськийактивістСерверКараметов,затриманийзаодиночнийпікет,повідомивновиннийпортал "Крим.Реалії".

"УКриму76-річнийСерверКараметов,заарештованийна10днівзаодиночнийпікетна підтримкуодногозлідерівКримськихтатарАхтемаЧийгоза,увечері 19серпня вийшовнасвободу.Зустрічатийогоприїхаликримчанизрізнихмістісілпівострова",-йдетьсявповідомленнінасайтіпорталувсуботуввечері.

Реклама

Підкреслюється,щозустрічатиКараметоваприйшлиодинзактивістівкримськотатарськогонаціональногорухуНаріманДжелял,одинзлідерівкримськихтатарІльміУмеров,координаторКримськоїконтактноїгрупиз правлюдиниАбдурешитДжеппаров.

ДочкаодногозлідерівкримськихтатарУмерова,Айшеведепрямутрансляціюнасвоїй сторінцівФейсбуці.

Не пропусти!
Чому Малиновський не забив пенальті македонцям і що його сильно засмутило б
Руслан Малиновський не забив пенальті Північній Македонії

ЯкповідомлялосяКараметовбувзатриманий8 серпня вСімферополізаодиночнийпікетна підтримкуЧийгоза.

9серпняпідконтрольнийКремлюЗалізничнийсудСімферополяприсудивйому10дібадміністративногоарештуза"опірспівробітникамполіції".

ЗаступникглавиМеджлісуЧийгоззнаходитьсяпідарештомзсічня 2015 рокуРосійське слідствозвинувачуєйогов"організаціїмасовихзаворушень".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти