Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Кримську АЕС розбирають на будматеріали для мосту через Керченську протоку

14 травня 2016, 10:01

Очевидці повідомляють, що будматеріали з Щолкіно використовують для утворення насипу на керченському березі

Умережіз'явилосявідеотого,якнабудматеріалидлямостучерезКерченську протокурозбираютьспорудиЩолкінськоїАЕС,-передають "Аргументи тижня".

"ПоїздканаЩолкінськоїАЕСзакінчиласяневдачею,теперпроїхатидореакторане можна,оскількийдезнесеннябудівлі,якучасткововикористовуютьдлябудівництваКерченського мосту.Анановомумісціпобудуютьзавод",-написавкористувач,який опублікуваввідео.

Очевидціповідомляють,щобудматеріализЩолкіновикористовуютьдляутвореннянасипунакерченськомуберезі.Процесдемонтажутриваєвжекількамісяців.

Реклама

Кримськаатомнаелектростанція-недобудованаатомнаелектростанція,розташованапоблизумістаЩолкіновКримунаберезісолоногоАкташськоговодосховища(якепланувалосявикористовувативякостіставок-охолоджувач).ПроектстанціїоднотипнийдіючоїБалаковськоїАЕС,недоведеннядопроектноїпотужностіХмельницькоїАЕС,РостовськоїАЕСІАЕСТемелін.КримськаАЕС,будучиу високому ступені готовності,післярозпадуСРСРбулазакинутачерез аваріюнаЧорнобильськійАЕС.

В тренді
На Донбасі бойовики влаштували дев'ять обстрілів: в хід пішла заборонена зброя
Фото: "Сьогодні"

Нагадаємо, в КримупоказалиновевідеоКерченського мосту.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...