Лідер німецьких лібералів закликав тимчасово "забути" про анексію Криму

6 серпня 2017, 00:33

Політик зазначив, що гостро критикує президента РФ Володимира Путіна

ЛідернімецькоїВільноїдемократичноїпартії(СДП)КрістіанЛінднерзапевнив,щовизнанняанексіїКримуРосієюнеприйнятнедляньогоійогопартії.ЯкповідомляєНімецькахвиля,про цеполітиксказаву своєму відеозверненні,оприлюдненомувсуботу, 5 серпня,найогосторінцівмережіFacebook.

Реклама

Політик зазначив, що гостро критикує президента РФ Володимира Путіна і політику Росії вже багато років, через що його звинувачували в тому, що він піддає ризику спадщину політики розрядки, яку в стосунках з СРСР формували інші представники вільних демократів. А варто було йому зробити пропозицію щодо руху в напрямку поліпшення відносин з Росією, як його відразу назвали "людиною, яка розуміє Путіна", зазначив Лінднер. "СДП підтримує принципи міжнародного права, СДП бачить Німеччину частиною Заходу – тому трансатлантичні відносини мають пріоритет, тому ми за будь-якої можливості надаємо підтримку нашим східноєвропейським партнерам по НАТО, ми не приймаємо анексію Криму, яка суперечить міжнародному праву, або будь-які інші імперські жести Кремля" , – заявив Лінднер. Він додав, що санкції проти Росії потрібно посилювати, якщо є регрес у виконанні домовленостей.

При цьому він дорікнув ЄС в певній поблажливості протягом тривалого часу щодо дотримання режиму санкції, вказавши як протилежність цього розширення санкцій через завезення турбін Siemens в Крим. "Однак якщо спостерігається прогрес, то санкції повинні бути ослаблені, крок за кроком, не як аванс з боку Заходу, але поетапно це повинно бути можливим", – підкреслив Лінднер. Він вважає, що питання Криму зараз вирішити не вдасться, про анексію півострова потрібно говорити, ніколи не приймати, але не варто все інші питання прив'язувати до нього, оскільки в такому разі не буде прогресу у відносинах з Росією. За його словами, прикладом такого тривалого тимчасового стану може бути Північний Кіпр (самопроголошена держава, яку визнала тільки Туреччина. – Ред.).

Прицьомувоприлюдненомураніше5серпняфрагментіінтерв'югазетіWestdeutsche Allgemeine ZeitungііншимвиданняммедіагрупиFunkeЛінднерзазначив,щопитанняанексованогоРосієюКримуслідрозглядатиокремо."Ябоюся,щопокиКримслідрозглядатияктимчасоверішеннянаневизначенийтермін",-зазначивЛінднер.Вінвказавтакожнанеобхідністьпоетапного скасуваннясанкцій,щосталобвинагородоюзаокремікрокиз бокуРосії.Цісловавикликалибурхливуреакціювсоціальнихмережах.

В тренді
На Донбасі загинув український військовий – поранення були несумісні з життям

Вільнадемократичнапартія,згідно з останнімисоціологічними опитуваннями,маєпідтримкублизько8%виборцівіпроходитьвБундестагнавиборах24 вересня.МожливоїївходженнявурядовукоаліціюзхристиянськимидемократамиАнгелиМеркель.КерівництвоСДПпослідовно виступавіз засудженнямдійРосіївУкраїніізавідповіднісанкціїпротиМоскви.

Реклама

Раніше Київ оголосив протест через візит Медведєва до Криму.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти