Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

На кордоні з Кримом пройшов мітинг під українськими прапорами

10 грудня 2016, 20:26

Представники громадськості пройшли ходою до адміністративного кордону з українськими і кримськотатарськими прапорами, в руках присутні несли портрети людей, що загинули, зникли безвісти під час окупації Криму, а також портрети політичних в'язнів

НаадмінкордонізокупованимКримомбіляконтрольногопунктув'їзду-виїзду"Чонгар"всуботувідбуласяакція"Крим-територіябезправ'я",присвячена міжнародномуДнюправлюдини.Акціяпройшлаза ініціативоюМеджлісукримськотатарськогонароду,Херсонськогорегіональногомеджлісуза підтримкиКримськотатарськогоРесурсногоЦентру,повідомляєвидання Крим.Реалії.

Представникигромадськостіпройшлиходоюдо адміністративного кордонузукраїнськимиікримськотатарськимипрапорами,врукахприсутнінеслипортретилюдей, щозагинули, зникли безвістипід часокупаціїКриму,атакожпортретиполітичнихув'язнених.

"Самевцейдень,колимиговоримопро правалюдини,мивирішиливийтинаприкордоннутериторіюізаявитипро те,щодалі,зацимшлагбаумом-територіябезправ'я.Миповиннізалучитиміжнародну спільноту,длятого,щобвоновпливалонаРосійськуФедерацію,якагрубопорушуєправалюдинивКриму.За нашимиданими,насьогоднішнійдень38людейє політичними в'язнями",-сказавжурналістамчленМеджлісу,головаправлінняКримськотатарськогоресурсногоцентруЕскендерБарієв.

Реклама

БіляКПВВвідбувсямітинг,входіякого,зокрема,главарегіональногомеджлісуХерсонськоїобластіЛенурЛюмановзачитавтекстзверненняМеджлісу.

Учасникизаходускандували"Свободуполітв'язням!","Повернітьбатьків до дітей!","ПовернітьКрим!".

В тренді
Бойовики на Донбасі застосували заборонену зброю: де вівся ворожий вогонь

Потім присутнівідвідалитериторіюпроведенняакціїпоГромадянськійблокадіКриму,дебуло організовано перегляддокументальногофільмуісемінаруз правозахисної тематики.

Міжнароднийденьправлюдинивідзначаєтьсящороку10 грудня.Уцейденьв 1948році ГенеральнаАсамблеяООНприйняла Загальнудеклараціюправлюдини.До 2014 рокувСімферополівцейденьщорічнопроходивмітингзвимогоювідновленняправкримськихтатар,яккорінногонародуКриму.ПісляанексіїКримуросійська владазаборонила проведенняцихзборів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...