Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

На час анексії Криму "Артек" переїде в Київську область

7 червня 2015, 13:00

Гончаров Олександр

«Міжнародний дитячий центр« Артек »цього літа відновлює свою роботу

"Міжнародний дитячий центр "Артек" переїжджає в

"Міжнародний дитячий центр "Артек" переїжджає в

Начасанексії Криму"Міжнародний дитячийцентр "Артек" тимчасовопереїдевКиївськуобласть.Про це заявивкерівник Державного управління справамиСергійБерезенко, повідомляєтьсянасайті відомства.

"Ми всічітко розуміємо, що"Міжнародний дитячийцентр "Артек" розташованийу Кримуі замінити йогонічим не можна.Це не тількикорпусу, море, гори іналагоджену співпрацюз іноземнимимолодіжнимицентрами.Першза все -це унікальнийколективвихователів,якийвміє працюватиз дітьми, запалювативїхніх серцях"вогоньАртека".Тому ми неможемо допустити, щобагресорзабрав унашихдітейще йце", -підкреслив він

У 2014 роціпрацівникитабору,якіпереїхалинаматериковуУкраїну, організувалитабір "Артек-Карпати".Сьогодні всіпедагогипрацевлаштованінаДП "МіжнароднийдитячийцентрАртек", який покибудерозміщуватисявПущі-Озерній.

Реклама

"Дляорганізації функціонуваннядитячого центру, Державне управління справаминадалоодин зрекреаційних об'єктівкомплексу відпочинкуПуща-Водиця.Мова йде просанаторіїПуща-Озерна.У червнісюдизаїдеперша змінадітей з усієїУкраїни, з нимипрацюватимуть50вихователів"Артеку",якіпокинулиКрим", – пояснивБерезенко.За йогословами, зараззавершуються роботи задаптаціїкомплексупід потребидитячого центру.

"16 червнятаборувиповнюється 90 років.За історію свого існуванняМіжнародний дитячийцентрвжепереживавпереїзди.Зокрема, під час Другоїсвітової війни булаевакуаціятаборувалтайськепередгір'я.Сьогодні склаласяподібна ситуація, іязнаю,що в недалекому майбутньомувсе повернетьсянасвої місця.Якщо сьогодніукраїнськідіти неможуть поїхати втабір, то "Артек"приїде до них", – зазначивБерезенко.

КерівникДУСтакож підкреслив, що використанняторговоїмарки "Артек"іншимитаборамиабоприватнимиструктурамиє незаконним.

Як повідомлялося раніше,самопроголошенавладаанексованогоРосієюКримупередалау федеральну власністьРФміжнародний дитячийцентрАртек.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...