У Криму з січня підвищать тарифи на комунальні послуги

18 грудня 2016 12:22

Підконтрольне Кремлю Міністерство палива та енергетики Криму звернулося до жителів з проханням максимально обмежити використання побутових нагрівальних приладів

В"Крименерго","ВодаКриму","Кримтеплокомуненерго","Кримгазсеті",атакожмуніципальномупідприємстві"Київськийжитлосервіс"повідомилипро підвищеннятарифівнакомунальніпослугивсічні2017 року.

Про цепишуть
"Крим.Реалії".

Реклама

Якпишевидання,конкретнихцифрвслужбахне уточнили,тількипорадилизвернутисяз приводузвіркиплатежіввкінцісічня.

Повідомляється,щопідвищеннятарифівторкнетьсяіпільговоїкатегоріїкримчан.Так,до липня2016 року длянихдіялаколишня,українська,пільгапооплатізаутримання будинкутаприбудинковихтериторій(квартплата),безобмеженнясамоїзагальноїплощіжитла.З липня2016 року,пільгазвузиласядо21квадратногометразагальноїплощіквартири.

"З січня2017року в нас,швидше за все,буде,якскрізь уРосії-18квадратнихметрів",-поінформувалапрацівниця"КиївськогоЖилсервіс".

В тренді
Страшна злива затопила Чернівці: падали дерева і зупинки (фото, відео)
Наслідки негоди. Фото: колаж "Сьогодні"

АтимчасомпідконтрольнеКремлюМіністерствопаливатаенергетикиКримузвернулосядо жителівзпроханняммаксимальнообмежитивикористанняпобутовихнагрівальнихприладів.

Реклама

"Знастаннямхолодіввідбуваєтьсязначнезбільшенняспоживанняелектроенергіївреспубліці.Так,вгодини ранковогоівечірньогомаксимумуспоживанняперевищує1300МВт,щостворюєдефіцитвенергосистемі",-поясниливпрес-службівідомства.

За данимиміністерства,вданий моментвтеплозабезпеченнізадіянівсі генеруючіоб'єктиКриму,втомучисліірезервніавтономніджерелаживлення.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти