Жителі Армянська повідомили про новий хімічний викид: місто огорнув отруйний туман

19 жовтня 2018 11:20

Місцева "влада" заборонила дітям гуляти на вулиці

ВАрмянськувокупованомуРосієюКримулюдиповідомляютьпро новухімічну атаку.Містоогорнувотруйнийтуман,аповерхнівкрилисякраплями,ймовірно,сірчаноїкислоти.Про цеповідомляютькористувачісоцмереж.

Засловамимісцевихжителів,ситуаціяускладниласясьогоднівночі:містонакривгустийтуман,алюдивсечастішепомічаютьнаповерхняхкраплікислоти,ймовірно,сірчаної.Крімтого,городяниповідомляюпро те,щочерезвипаривАрмянськуважкодихати
.

dp2idqvxqaeahmo

dp2tndjwkaiu65m

dp2lemgw4ae7lwm

dp2ud-3x4ai7bud

dp2el4xwsaaurnk

dp2f75aucaa-q2w

Місцева"влада",підконтрольнаКриму,новівикидиніякне коментує.АлевжевизналаперевищенняГДКпохлорводорода.Крімтого,вмістіввелирозпорядження,згідно з якимдітямзаборонилигулятинавулиці.

dp2jatjx4aehwgy

dp2jt19w4aancbc

РанішепрофесоркафедринеорганічноїхіміїХНУіменіВ.КаразінаІванВ'юнниквінтерв'юсайту"Сегодня"розповідавпро масштаби небезпеки викидів з "Кримського титана".Вінпояснив,щосірчистийангідриднадзвичайношкідливийівбиваєвсе живе.

Нагадаємо,внічна24 серпня вАрмянськуставсявикидневідомої речовини.За данимидосліджень,причиноюзабрудненнявКримувиявилосявипаровуваннявмістукислотонакопичувача,використовуваногозаводом"Кримськийтитан".Деталікатастрофипублікувалисявматеріалісайту"Сегодня"Хімічна катастрофа в Криму: головні подробиці, версії та погрози.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Читайте Segodnya.ua у Google News

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти