Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Боєць із зони АТО: "Нас оточили бойовики і показали всі "сім кіл" пекла"

12 серпня 2014, 15:55

Тетяна Самотий

21-річний прикордонник майже місяць провів в оточенні терористів під Дякове, що на кордоні з РФ, і щасливо повернувся додому

Андрій з дівчиною. Фото: Т. Самотий

Андрій з дівчиною. Фото: Т. Самотий

АндрійСадовий-прикордонникмобільного підрозділуЗахідногорегіонального управління,якепостійнодислокуєтьсявмісті ВеликіМости.21-річнийхлопецьпровіввзоніАТОбіляселаДяковеЛуганськоїобласті45дібі повернувсядодому.СьогоднінальвівськомувокзалізквітамиісльозамирадостійогозустрічаладівчинаОльга.

Андрійзізнається,колипівторамісяці томухлопціввідправлялинаСхід,вони абсолютно неуявляли собі,що їх чекає."Нас,нібито,відрядиливБердянськ,демореіпляж,алепоприбуттювкурортне містовідразуперекинуливДякове.Спочаткуце булорозблокувалисело,аколимив'їхали,насоточилибойовикиіпоказаливсе"сімкіл"пекла.Ми незнали,кудиїхати,хтонасчекає, немалипровідника,орієнтуватисядоводилосятількипоневеликій карті",-розповідаєАндрій.

Абсолютноодні йбездопомогиіпродовольчого постачаннябійціпровелимайжемісяць."У перший часминочуваливнаметах,алепіслябезперервнихобстрілівіз "Градів" і мінометівспорудилисобібліндаж-таку великуземлянку,підукриттямз гілок ідерев'янихбрусів,де можнабулосховатися.Харчувалисяоднимисухпайками,дивитисятепер неможунацікашіз жерстянихбанокіконсерви.Колистрілялитерористи,нам не дозволялидавативідповідь вогонь",-стверджуєСадовий.

За словамиАндрія,смертівАТОне боявсяніхто,алестрашнобулоотримати пораненняі залишитисякалікою.Тамзалишилосябагато поранених ізагиблих,особливоюнихкурсантів,яківстиглипройтивсього лише4-місячну підготовку.

АндрійСадовийтакожне разбув за кроквідзагибелі."Всі моїречізгоріливмашині- іформа,і гроші,іцивільніприналежності.МиїхалинаБТР,амійречовий мішокбувв "газоні",якийзагорівсявід потрапиввньогоснаряда.Нампощастило,щомизалишилися живі",- згадує21-річнийсолдат.

Такожбоєцьрозповідає,що на проханняселянтзДяковевійськовіходилина"зачистку" селавідбойовиків."ВонихочутьбутивУкраїні,відсотківвісімдесят.Селосильнобомбили,людиховалисяпо лісах.Колимиприїхали,селянидопомагалиукраїнськимармійцямзїжею.Хоча єтамрізнілюди, багатозливаютьінформаціютерористам,яких навітьважковідрізнитивіднашихсолдат.Буливипадки,колипомилково,своїпочиналибомбити"своїх",алевчаснозупинялися",-повідомляємолодийвоїн.

Траплялисяпід часАТОімоторошнікурйози."Було таке,щонашБТРзламався,і мизмушенібулипересістинаЗІЛ звантажем "200",їхатидовелосямайжецілийдень,алемиі цепережили",-кажеприкордонник.

Андрій,як і багато йоготовариші по службі,дуже сподівається,щоскоровсібойовідіїнаСходізакінчаться.

[LINKED_ARTS]

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...