Мобільні поліклініки: за день приймають 60 пацієнтів

9 грудня 2017, 21:42

Цей соціальний проект виявився дуже затребуваним

Лікарі вузького профілю їдуть у віддалені села з міської лікарні Рівного, де безкоштовно обстежують людей, направляють в інші лікарні. Цей соціальний проект виявився в області дуже затребуваним.

Ця амбулаторія розрахована на два села. Тут на півставки працюють тільки терапевт і стоматолог. Тому приїзд бригади кваліфікованих лікарів з Рівного викликав великий ажіотаж.

Людмила забрали доньку з уроків, щоб перевірити щитовидну залозу. Адже в райцентр їхати далеко. І вранці туди не дістатися. Маршрутка курсує ближче до обіду.

За першим пацієнтами швидко зростає чергу. Більшість бажаючих перевіритися – пенсіонери. Очікують прийому кардіолога, фахівця УЗД і гінеколога
.

Реклама

Фельдшерідвімедсестриобслуговуютьблизькочотирьохтисячселян.Можутьвимірятитиск,поставитикрапельницю.Аосьдо стоматологаітерапевтапотрапитиважче.Вониприймаютьдвічі натиждень.Працівникиамбулаторіїкажуть:найчастішелюдипросятьприїхатифахівцівУЗД.

Виїзніприйомифахівцідіагностичногоцентрупроводятьне першийрік.Вибираютьвіддаленісела,звідкилюдямскладноприїхатиуРівне.Обстежуютьбезкоштовно.Заденьприймаютьблизькошістдесятипацієнтів.

Якщолікарівважають,щопацієнтовіпотрібнобільшретельнеобстеження,йомудають направленнядо профільноговідділення.

В тренді
"Не захотіли в музей? Піде на смітник". У харківській мерії скинули на підлогу Леніна (фото, відео)

Нагадаємо, в Тернополі лікарі вимагали гроші за прийом вагітної переселенки.

Що пропонує медреформа і які будуть новації- читайте в матеріалі "Сегодня".

Крімтого,депутатиприйнялизаосновузаконопроектпро внесення змін до Бюджетного кодексу щодозабезпеченнядержавнихфінансовихгарантійнаданнямедичнихпослугілікарськихзасобів.

Такожпарламентаріїприйняливпершомучитанніпрезидентськийпроектзаконупро підвищення доступності та якості медицичного обслуговування у сільській місцевості. Законопроектомвстановлюється,щомедичнеобслуговуваннявсільськіймісцевостізабезпечуютьзаклади охорони здоров'я,втомучисліцентрипервинноїмедичної(медико-санітарної)допомоги,до складуякихможутьвходитифельдшерсько-акушерські/фельдшерськіпункти,амбулаторії,медичніпункти,медичнікабінети,мобільнімедичнікабінети,аптечніпункти.
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти