Вогнем, "мечем" і сирою темницею: шокуючі історії про помсту ревнивих чоловіків

27 лютого 2016 10:56

Тетяна Самотий Тетяна Самотий

Ми зібрали найяскравіші приклади того, до чого може привести "коктейль" з любові, сили і некерованої люті

Не секрет,щочоловічі ревнощіна початкувідносинміжзакоханимисхожінаквітневийвітерець-вонипестятьслух,самолюбство,ізмушуютьпочуттясильнішерозростатися.Алеколицейніжний"бриз"втрачає"гальма"іперетворюєтьсявнекерованеторнадо-справаможезакінчитисяне тількибитим посудом,а йтрагедією.Наприклад,недавнобіляЛьвова,ревнивець,розшукуючидружину,вбивїїріднутітку,анаЗакарпаттіюний"Отелло"замкнуввпідваліекс-кохану,якійщойно виповнилося15.

Реклама

40-річний"Отелло"ледьне спалив хатусвоєї"колишньої"

Курйознийвипадоклюбовнихрозборокставсянещодавноводному зсілХмельницькоїобласті.40-річнийревнивецьвночіпідпаливдверібудинку,вякомуживейогоколишнядівчина,тимсамим,чоловікледь неспровокувавмасштабну пожежу.

Яквиявилося,палійдовгийчасзнаходивсявМиколаївськійобласті,аколиповернувсядодому,йомудонесли,щоколишняподругадуже"голосно",ібезньогосвяткувалаДеньзакоханих.Ревнивецьвідразувирішивпомститися:взявпляшкубензинуіпідпаливвхідні двері будинку,деразомзбатькамиісестроюжиланевірна.

Щобпідтвердитисерйозністьсвоїхнамірів,"Отелло"внічпідпалувідправивдівчинісеріюсмс-повідомленьзрізнимизагрозами,прокльонамиізізнаннями.

Реклама

На щастя,всеобійшлосябезжертв.Господарівстиглисамотужки загаситипожежу.Вогоньпошкодивлишевхідні двері будинкуістінивкоридорі.Загальнасумазбиткуне перевищуєп'ятитисячгривень,аревнивцевізагрожуєдо10роківв'язниці.

Шукавдружину,авбивлітнютітку

ЦястрашнатрагедіярозіграласявселіБорщовичіЛьвівськоїобласті.Молодийчоловік,розшукуючидружину,поранивтіткуібратавтікачки.Ножовепораненнядлялітньої жінкивиявилосясмертельним.

"Уполіціюзвернувсямісцевийжитель,вранці 23лютого він,іщекількачоловіківйшлиповулицііпобачили,якїхній односелецьвибігз дому,тримаючисьрукамизаживіт.Потерпілийказав,щонаньогонапавчоловік рідноїсестри:вдаривножемвживіт,апотім-молоткомпоголові",-розповідаютьвполіціїЛьвівськоїобласті.

Незабаромоперативникивпідвалібудинкузнайшлитіло69-річної господарки.Ау31-річногоплемінника,якийкликавперехожихнадопомогу,діагностувалиножовепораненнячеревноїпорожниниітравмуголови.

Реклама

Поліціязатрималаревнивоговбивцю.Ним виявився46-річнийльвів'янин,якийдеякийчасздружиноюпроживаввобласномуцентрі.Нещодавнодружинапішлавідньогодо тіткиібрата,іподаланарозлучення.У тойфатальнийраноквінвкотреприїхавзадружиною,намагаючисьповернутиїїдодому.Але невиявившиїївселі,напавзножемнародичів.

7035e4c102_01

Фото: veralline.com

Відвеликої любовісховавупідвалі

В Ужгороді 20-річний хлопець, не в силах пережити розставання з коханою, заманив її до себе додому і закрив у підвалі. У разі бунту юнак пригрозив своєю "полонянці" викласти в інтернет фото, ймовірно, компрометуючого характеру.

"У поліцію звернулася мама 15-річної дівчинки і повідомила, що викрали її дочка. Як з'ясувалося, 10-класницю незаконно утримував в підвалі свого будинку її колишній кавалер. Юнак заманив дівчину шантажем – погрожуючи викласти в інтернеті особисті фото", – уточнюють в поліції Закарпаття.

Сама дівчина каже, що фізичного або психологічного насильства до неї ніхто не застосовував. Відпустив "колекціонер" свою жертву тільки опівдні наступного дня.

В тренді
Папугу покійного Кернеса виселили з міськради
Папуга Геннадія Кернеса. Фото: колаж "Сьогодні"
Реклама

Ревнивийприкордонниквистріливвгрудисупернику

КривавалюбовнадраманедавнорозбурхалаімістечкоСолотвиноТячівського31-річниймайорприкордонноїслужби,приревнувавколишнюдружинудо новогокоханцяівистріливвнього.

Якз'ясувалося,втой фатальнийвечір31-річниймайорМукачівськогоприкордонногозагонуприйшовдодомудо своєї колишньої дружини,щобпоспілкуватисяздітьми.У тойчастамзнаходився40-річнийспівмешканецьжінки.

Нагрунтіревнощівміжчоловікамивиникласварка,апотімібійка.Вкінцевомупідсумку,прикордонникдіставпістолетідвічівистріливвгрудисвоємусуперникузі спецзасобудлявідстрілугумовимикулями.Врезультатікоханецьпотрапивдо лікарнізтілеснимиушкодженнями.

Молодогосуперникадосмертіпобилипалицею

ЦямоторошнаіісторіясталасявХмельницькійобласті,міжжителямисілБілопільіЛенківці:39-річнийчоловік через ревнощізабивпалицеюсвого25-річногосуперника.Закривавленетіловбитогомісцевіселянизнайшлисередполя.

Яквиявилося,конфліктміжчоловікамивиникнагрунтіревнощів,оскількиколишнякоханкаобвинуваченогопішлажитидомолодшого суперника.

Щобпомститися,спочаткуревнивецьразомзісвоїмисинамиізятемспочаткувикралиіпобилиродичамолодогокоханця,апотімпочаличекати,коливінпочнерозшукуватизниклого.

Планнезабаромспрацював:потерпілийзтоваришемвийшлинапошукивкраденогородича.Побачивши,щомолодийкоханець"попався"впастку,вінкинувсяйогобитируками,ногамиіпалицею.Післятого,якхлопецьпереставдихати,йогозанурилинавіз,вивезлизаселоікинуливполівмирати.

__2

Фото: womanonly.ru

Ревнивецьобливбензиноміспаливкоханкунаочахудитини

Ще одна трагедія з Хмельницької області сталася в селі Колибаївка. 62-річний чоловік облив бензином свою співмешканку, підпалив і замкнув у будинку. Обвуглена жінка померла в лікарні від ран і опіків. Але найгірше, що свідком трагедії маленький син, на очах у якого погубили його матір.

"За кілька днів до події чоловік повернувся із закордонних заробітків. По натурі він був ревнивим і постійно чіплявся до своєї співмешканки. У той день, трохи випивши, він влаштував цивільній дружині сцену ревнощів. Не добившись від неї ніяких зізнань, він взяв пляшку з бензином, облив ним жінку і чиркнув сірником. Щоб та не втекла, замкнув нещасну в будинку", – повідомляють хмельницькі правоохоронці.

Сліди горіння були виявлені по всьому будинку. Як виявилося, жінка, охоплена вогнем, металася з кімнати в кімнату, але не змогла вирватися на вулицю.

У той же час семирічний син жінки, заливаючись сльозами, бачив все, що відбувається і але нічим не міг мамі допомогти.

Коли сусіди помітили, що відбувається, відкрили будинок, погасили вогонь на жінці і викликали "швидку", лікарі діагностували, що жертви – близько 70% опіків тіла. Обгоріло все – руки, ноги, тулуб, голова. Крім того, значного пошкодження отримали дихальні шляхи. На жаль, лікарі нічим не змогли допомогти і через кілька днів жінка померла.

Незабаром зловмисник був затриманий.
За його словами, після розплати з жінкою, він мав намір звести рахунки з життям, але не встиг і зізнався у вбивстві.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти