Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Івано-Франківську учні створили безпілотник для АТО

18 жовтня 2014, 16:11

  Модель так нашпигована мікро-чіпами, що по суті є міні-комп'ютером в повітрі

ВІвано-Франківськуюніавіамоделістизібралибезпілотникдляправоохоронців.

Міні-комп'ютервповітрі,що працюєврежиміонлайн,передадутьспівробітникамспеціальноїротиміліції,які несуть службувзоніАТО.Але спочаткуучніавіамодельноїлабораторіїзапросилидо себеміліціонерів,щобнавчитикеруватитехнікою,повідомляєпрес-службаМВС.

Кресленняз інтернету,виробництвовихованцівміського центрунауково-технічної творчості,деталізакуповуваливолонтери,авпідсумку- модель,якаможепідніматисянависоту7-микілометрів іпередавати зображенняврежиміон-лайн. Він має можливістьзнімативреальному часі,аколинаводитьоб'єкт,томоженаблизитийого.Модельтакнашпигованамікро-чіпами,щопосутієміні-комп'ютеромвповітрі.

Реклама

Цейбезпілотникхочі зібранийучнямиавіамодельноїлабораторії,але непоступається професійному.

ЮнийавіамоделістТарасрозповідає,щораніше такімоделі булипростоіграшкою,розвагоюабовидомспорту,асьогодні- річ,якаможедопомогтиврятуватилюдські життя.

В тренді
На Донбасі не припиняються обстріли: де вівся ворожий вогонь

Незабаромприкарпатціпередадутьавіамодельбійцямспеціальноїротиміліції.Але першніж віддатитехніку,авіамоделістивчатьміліціонерівпрацювати з нею.Доки триватименавчання,всеколективнодокладаютьмаксимумзусиль,щобобладнатибезпілотникщетепловізором,щодозволитьйомулітативрозвідкуі вночі.

"Прикарпатськіправоохоронціщировдячнізапідтримку і допомогуземляків,аджеця технікафіксуєсистемуграді важкуартилерію,аце, звичайно,допоможезберегтинайдорожче – життя",- йдетьсявповідомленніМВС.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...