У Тернополі транспортний колапс: водії маршруток бойкотують роботу

6 листопада 2018, 15:24

Ситуацію намагаються врятувати за рахунок електротранспорту

Реклама

УТернополісьогодні,6 листопада,міськімаршрутки невиїхалинарейс.Назупинкахвесьдень-величезніскупченнялюдей,якізмушені"штурмувати"електротранспорт.АджетількимашиниКП"Тернопільелектротранс"виїхалинамаршрутимістапрацюютьвзвичайномурежимі.

"Оскільки в КП "Міськавтотранс" немає комунального транспорту, а водії приватних власників маршрутних таксі сьогодні не виїхали на маршрути міста, повний склад міського електротранспорту намагатися забезпечити перевезення всього потоку пасажирів", - додають в міськраді
.

ЗметоюрозглядуцьогопитаннямерТернополяСергійНадалзвернувсядо депутатів.

"Завтра, 7 листопада, буде скликано засідання постійної комісії, на якій будуть обговорюватися шляхи виходу з транспортної кризи. До участі в роботі комісії запрошуються фахівці та експерти в сфері транспорту", -повідомляють в мерії Тернополя.

В тренді
НП з водогоном у Харкові. На вулиці ціла річка, у завал провалилася частина будинку (фото, відео)
Реклама

Нагадаємо, 5 листопадавиконавчийкомітетТернопільської міськоїрадирозглянувзверненнягромадськостіщодо зниженнявартостіпроїздувміськомугромадськомутранспортітавідновив дію тарифівна рівні 3/4 гривні в тролейбусах і 4/5 гривень в маршрутках.

АнедавножителіТернополявзнакпротеступротиновихтарифівнапроїздугромадськомутранспортізаблокували рух в центрі міста,перекрившитридороги.СпочаткувонипровелиакціюпротестунаТеатральнійплощі,вякій,за попереднімиоцінками,взяли участьблизько тисячі осіб.Післяцьогоучасникивирушилинапішохідніпереходи.

Раніше ми інформували про протест маршрутників Тернополя, демайжевсіводії невийшлинарейсиівимагаютьскасуватиновусистемуоплатипроїзду.Зпочаткурокупасажириповиннірозраховуватисяелектроннимикартками.Аце,запевняютьмаршрутники,простонезручно.

 

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти