Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Вибори у Львові: голосували в'язниці, полігон і госпіталь

27 жовтня 2014, 02:50

Тетяна Самотий

Грубих порушень міліція не виявила ні в місті, ні в районах

Голосування в Україні. Фото: facebook.com/leoni

Голосування в Україні. Фото: facebook.com/leoni

Згідно з інформацієюмеріїЛьвова, станом на 20.0026 жовтня,вЛичаківськомурайоніЛьвовапроголосувало64,8% виборців, вШевченківськомурайоні -67,1%, у Залізничному-68,54%, у Сихівському-68,9%, вГалицькому- 66%, і вФранківському-65,59%.

"Проголосували не тількипересічні мешканці, а й ті, хто перебуваєу військових частинах, виправнихзакладах, лікарняхтавійськовомугоспіталі. Вчислітих, хто проголосував,і 158військовослужбовців, якіперебуваютьнаполігонііготуютьсядо відправленнявАТО, атакож1300переселенцівз Криму тасхіднихобластей", - повідомивглаваОДАЛьвівськоїобласті ЮрійТурянський.

ВодночасначальникштабуГУМВСУкраїнивЛьвівськійобласті ЮрійГладунпоінформував, щонатериторіїобласті сьогодніобійшлосябезгрубихправопорушень. Завесьденьміліціязафіксувалавсього18 такихвипадків.

"Всупереч очікуванимспробам "зірвативибори", "мінуватидільниці", "підкуповувативиборців" наші співробітникизафіксувалитількикількавипадків незаконноїагітації, атакожпоявигромадяннаділянкахвнетверезомустані", -кажеГладун

ЛьвівськийКВУ(КомітетВиборцівУкраїни) повідомляє, щоїхні спостерігачісталисвідкамирядувипадківприхованоїі відкритоїагітації, "чорного піару".

"В деякихокругахвиборці немоглизнайти себевспискахабонамагалисязабрати з собоюбюлетені. Щостосуєтьсяактивностівиборців, то, незважаючинапоказник- 65%, явкавиявилася набагатонижче, ніжнапрезидентськихвиборах", -повідомляєвиконавчийдиректорЛОГОКВУСоломіяСаврук.

Нагадаємо, сьогоднівУкраїніпроходилипозачерговівибори до парламенту. Станомна2.3027 жовтняЦВКпідрахував5%
голосів.П'ятивідсотковийбар'єрдляпоходенькивпарламентдолаютьшістьпартій.

Реклама

В тренді
На Донбасі бойовики посилили обстріли: в лавах ЗСУ – серйозні втрати

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...