Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Історія одеситки, яка народила десяту дитину

15 жовтня 2014, 08:17

Аліна Калініна

Коли Олена та Валерій зв'язали свою долю, вони вже знали, що в їх сім'ї буде багато дітей

 Олена народила 10 дітей, а її

 Олена народила 10 дітей, а її

З одеськогопологового будинку1сьогоднівиписують"світову"маму-41-річнуодеситкуОленуФедорову,яка10 жовтнянародила свогодесятогодитини.Маля народилосязростом59смібогатирською вагоюбільше5кг.Привітавшисімействоздодатком,"Сегодня"дізналася,щодіточокФедоровивважаютьподарункомнебесінайбільшою радістюв житті.

КолиОлена таВалерійзв'язалисвоюдолю,вонивжезнали,щовїхсім'ї будебагато дітей:у чоловікабулоп'ятеробратів,і вінвідразузаявив,щовйого родинідітворинародитьсяне менше.Первістка, якомускоровиповниться20,Оленанародилав21,ачерезрікнародиласяі маляткоНеля.Заразу багатодітноїмамишістьсинів і чотиридочки.

Народженнятакої кількостідітей Оленааж ніякне вважаєподвигом."СкількиБогбудедавати,стільки йбудемонароджувати",-смієтьсяодеситкаі каже,що ім'яновонародженоїмаляткупридумаютьнасімейній раді.Абатькосімействазізнався"Сьогодні",що всі дітизаплановані,алепро 11-мдитинущене думали,аджеспершупотрібновиховатиновонародженумалечу і3-річногосиночка.

Зараз сім'яживевстарому будинку."Мивжесімроківстоїмовчерзінаквартиру,алепокине просунулися.Щоб дітинівчому не мали потреби,япрацююнатрьохроботах",- нарікаєпапаВалерій,алезізнається,щоніна що непроміняєсімейні вечері.АбабусяАннаТерентіївнакаже,щостаршідітидопомагаютьпогосподарствуі знетерпіннямчекаютьз пологового будинкумамузсестричкою.

[LINKED_ARTS]

За словамидоктораСвітланиВоронової,якаприймала умами-героїнівсі десятьпологів,Олена- не єдинабагатодітнасеред їїпацієнток,анароджуваністьвмісті зкожнимрокомзбільшується."Ризикибули,алевсепройшлоспокійно.Мабуть,мені судилосяу Оленивсіх дітейприймати.Ставлюсядо неї дужетрепетно",-поділиласяз "Сегодня" лікарі повідомила,щомамаздівчинкоюпочуваються добре.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...