Вибори в Одесі: кого ведуть до міськради "Слуга народу" та інші партії

9 жовтня 2020, 15:18

Марія Дмитренко Марія Дмитренко

Своїх кандидатів в депутати Одеси представили 14 партій

місцеві вибори в Україні 25 жовтня 2020 вперше пройдуть за новою пропорційною системою з відкритими списками. Сайт "Сьогодні" пропонує ознайомитися з першими десятками політичних сил в Одесі, де за голоси городян боротимуться кандидати в депутати з 14 партій.

Реклама

"Батьківщина"

  1. Орешина Людмила – 1979 року народження, генеральний директор телерадіокомпанії "Нова Одеса".
  2. Янченко Сергій.
  3. Селянін Георгій.
  4. Стефанова Ірина.
  5. Стефанов В'ячеслав.
  6. Новак Віктор.
  7. Губанов Михайло.
  8. Кравцуненко Катерина.
  9. Маковська Тетяна.

"Блок Дмитра Голубова"

  1. Голубов Дмитро – 1983 року народження, і. о. ректора Міжнародного університету.
  2. Григор'єв Денис.
  3. Палпатін Дмитро.
  4. Григорян Христина.
  5. Григоренко Тетяна.
  6. Григоренко Олександр.
  7. Голдаков Сергій.
  8. Сегеневич Дмитро.
  9. Ліса Світлана.
  10. Рублевська Ольга.

"Голос"

  1. Делієва Наталя – 1967 року народження, очолює "Асоціацію жінок України" і "Перший благодійний театральний фонд".
  2. Бичков Ігор.
  3. Роговська Яна.
  4. Захаров Олександр.
  5. Варавва Ілона.
  6. Петров Андрій.
  7. Польова Тетяна.
  8. Литвак Олександр.
  9. Звездун Інна.
  10. Ольховський Дмитро.

"Довіряй справам"

  1. Труханов Геннадій – 1965 року народження, чинний мер Одеси з 2014 року.
  2. Бриндак Олег.
  3. Варавва Людмила.
  4. Іваницький Олександр.
  5. Осауленко Світлана.
  6. Куценко Ірина.
  7. Шумахер Юрій.
  8. Етнарович Олег.
  9. Макогонюк Ольга.
  10. Проценко Ігор.
Реклама

"Європейська солідарність"

  1. Обухов Петро – 1984 року народження, директор "Таксі Бонд".
  2. Ройтбурд Олександр.
  3. Мандриченко Жанна.
  4. Потапський Олексій.
  5. Большедворова Анастасія.
  6. Звягін Олег.
  7. Стась Едуард.
  8. Наумчак Віктор.
  9. Бойко Марина.
  10. Гармашова Кіра.

"За майбутнє"

  1. Калинчук Сергій – 1973 року народження, викладач хірургічних дисциплін .
  2. Позднякова Ганна.
  3. Рогачко Лілія.
  4. Лазарева Тетяна.
  5. Ніякий Іван.
  6. Гончарук Оксана.
  7. Голубенко Максим.
  8. Маковецький Андрій.
  9. Беженар В'ячеслав.
  10. Дашковська Аліса.

"Національний корпус"

  1. Варламов Сергій – 1994 року народження, член політичної партії "Національний корпус", здобув вищу юридичну освіту, судимість відсутня.
  2. Братчук Сергій.
  3. Титаренко Яна.
  4. Шубладзе Давид.
  5. Савицька Вікторія.
  6. Ганул Дем'ян.
  7. Петров Володимир.
  8. Никитенко Володимир.
  9. Корпусова Вікторія.
  10. Янголенко Ріната.

"Опозиційна платформа – За життя"

В тренді
Арестович про ситуацію під Горлівкою: ЗСУ повністю рознесли позицію бойовиків
  1. Скорик Микола – 1972 року народження, депутат Верховної Ради IX скликання.
  2. Гіганов Богдан.
  3. Саутьонков Віталій.
  4. Вододюк Олена.
  5. Яценко Діна.
  6. Єргієва Ольга.
  7. Хачатрян Аршалуйс.
  8. Афанасьєв Сергій.
  9. Льовочкіна Олена.
  10. Середа Анна.

"Партія Шарія"

  1. Негаткін Олексій – 1098 року народження, підприємець, судимість відсутня.
  2. Зефнер Олена.
  3. Фрейман Ілля.
  4. Семчук Іван.
  5. Шабанова Ганна.
  6. Іванов Володимир.
  7. Дядюченко Дмитро.
  8. Трофимов Сергій.
  9. Надашкевич Ірина.
  10. Атоом Христина.
Реклама

"Перемога Пальчевського"

  1. Болдін Максим – 1975 року народження, генеральний директор юрфірми "Интраст" .
  2. Чернюх Ігор.
  3. Дубініна Владлена.
  4. Маслов Юрій.
  5. Токаєва Юлія.
  6. Бабич Максим.
  7. Ніконова Анастасія.
  8. Костін Олег.
  9. Литвиненко Анжеліка.
  10. Ворохобін Ігор.

"Свобода"

  1. Кириленко Павло – 1976 року народження, начальник відділу аналітики та дослідження товарних ринків ТОВ "Ватек 96".
  2. Василець Костянтин.
  3. Герасименко Сергій.
  4. Артеменко Ірина.
  5. Погрібна Владислава.
  6. Шаров Вадим.
  7. Станков Олександр.
  8. Гречаний Костянтин.
  9. Гончарова Ірина.
  10. Кузьміна Віра.

"Сила і Честь"

  1. Савченко Володимир – 1989 року народження, Керівник ГО "Волонтерський рух "Спільна Мета".
  2. Продаєвич Андрій.
  3. Крикливий Микола.
  4. Тодорич Ірина.
  5. Олійник-Гєргєлежіу Анна.
  6. Олійник Віктор.
  7. Сирота Олег.
  8. Каспар'ян Артем.
  9. Зарецька Дарина.
  10. Оборотова Олександра.

"Слуга народу"

  1. Філімонов Олег – 1952 року народження, підприємець, народний артист України.
  2. Мороховський Вадим.
  3. Ковальчук Олександра.
  4. Жукова Наталія.
  5. Коваль Ігор.
  6. Асауленко Олексій.
  7. Квасницька Ольга.
  8. Арутюнян Тигран.
  9. Коробкова Олена.
  10. Славський Олександр.

"Українська морська партія Сергія Ківалова"

  1. Ківалов Сергій – 1954 року народження, народний депутат Верховної ради III-VIII скликань, президент Національного університету Одеська юридична академія .
  2. Делієв Георгій.
  3. Підгородинський Вадим.
  4. Акуленко Тетяна.
  5. Герасименко Тетяна.
  6. Неугодніков Андрій.
  7. Киктенко Олег.
  8. Громовенко Костянтин.
  9. Опара Наталя.
  10. Лукащук Каріна.
Реклама

Нагадаємо, раніше новини "Сьогодні" розповідали, хто балотується в мери Одеси.

Крім того, в Одеській області затримали депутата, який намагався підкупити членів виборчкому.

Всі подробиці в спецтемі Місцеві вибори в Україні 2020

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти