Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

На Куликовому полі в Одесі поставили новий меморіал жертвам 2-го травня

20 липня 2014, 18:45

Олександр Жуков

На місці самовільно встановленої конструкції з'явиться стаціонарний пам'ятник

У нічз п'ятницінасуботуневідомі зруйнуваливстановленийбіля Будинку профспілокмеморіал пам'ятіжертвподій2 травня.Разом з нимбув зруйнований інамет, в якому,за даними "Сегодня",під виглядомзборугуманітарної допомогизбирали коштидлясепаратистів,авпевнідні тут можнабуло ізаписатисядобровольцемнаантиукраїнськийфронт.

Проросійськиналаштованихгородянцейфактзасмутив,тому напередоднівони вирішилипровестинаКуликовому поліпозачерговиймітинг.ЛюдейнаКуликовомузібралося небагато- парадесятків людей,причомуприйшливони зєдиною вимогою- відновитимеморіал,що, власне,і зробили.

Але неминуло й півгодини,як в групахЄвромайдануз'явилися закликинавести наплощіпорядок."Вониобклеюютьобразливими,антиукраїнськимиплакатамипаркан,якийміліціяпоставиладлятого,щобнастінах Будинкупрофспілок неписалиантісимітськігасла іне закликаливбиватиукраїнців.Томуоголошуєтьсяпозачерговийфлешмоб- усі, хтохоче і може,збираємосявночі інаводимо порядок-зриваємоз паркануплакати ззакликамидо міжнаціональної ворожнечі,збираємоїхв купи іфотографуємо",- пишутьв однійз одеськихгруп.

У міліціїнампояснили,що конструкція,якупроросійськіактивістиназиваютьмеморіалом,встановленанаплощісамовільно,безвсякої на тедозвільної документації."Біля неїпостійно з'являютьсялистівки згасламисепаратистського спрямуванняізакликамине підкорятисязаконнимвимогам співробітниківправоохороннихорганіві всілякопротидіятироботі державнихорганів та місцевогосамоврядування.Цетурбує іхвилюєзвичайнихгородян.Крімтого,скаргз проханнямивідшукати тих,хто був бипричетнийдо демонтажуконструкцій,до органівне надходило",- повідомилинамв міліції.

Громадська радапри ОДАрозглядаєпроектбудівництва наКуликовому полістаціонарногопам'ятникаодеситам,загиблим2-готравня.Яквінбудевиглядати,і в якомуконкретномісцінаплощістоятиме,покищоне відомо.

НаКуликовомувже стоїтьдва пам'ятні знакижертваммасовихвбивств -однакопинилисявонитут майжестороків тому,в часиреволюції1917 року ігромадянської війни, що почаласяпісля неї.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...