Невідомі підпалили одеський обласний військкомат

30 червня 2014, 13:31

Олександр Жуков Олександр Жуков

Установу гасили військові та наряд міліції. Суттєвих пошкоджень будівлі вдалося уникнути

У нічнапонеділокневідомізловмисники спробувалипідпалитиОдеський обласнийвійськкомат,щорозташований на вулиціПироговській.За словами місцевихжителів,напад ставсяприблизноополовинічетвертогоночі.Паліїоблиливхіднідвері та стінигорючою сумішшю,підпалилиі зникли налегковому автомобілі.

"Післятого,якза вікнамиспалахнуло спалах,пролунав звукавтомобіля, що зриваєтьсяз місця",- говорить Леонід,місцевийжитель.

УДСНС"Сегодня"підтвердилифакттого, що сталося,протеподробиць нерозповіли,сказалилише, щочерговісолдати інарядміліціїшвидколокалізувалиполум'я,постраждали лишедвері закладу.У військовомувідомствівипадок,поки не коментують.

Нагадаємо,це не першийпідпалвОдесі.З початкутравня невідомілюдиздійснилицілийрядпідпалів,але перш за все страждалилишевідділення та банкоматиодногоз комерційних банків.А одного разузловмисникиразом згорючою речовиноюпідкинулидо відділеннябанкуначиненийвеликимигайкамивибуховий пристрій.

У слідчихорганах вважають,що нападиздійснює одна іта ж групалюдей,оскільки всівони відбуваютьсяв один і тойжечас і в одномуі тому жрайоні міста.

Реклама

В тренді
НП з водогоном у Харкові. На вулиці ціла річка, у завал провалилася частина будинку (фото, відео)

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти