Порошенко розповів про вигоди від ремонту траси "Одеса-Рені"

31 березня 2018, 15:12

Час у дорозі між Одесою і Рені після ремонту дороги скоротиться на 2,5 години

У 2018року завершитьсяремонттраси"Одеса-Рені"і,завдякиновомудорожньому покриттю,часудорозіскоротитьсяна2,5години,асередняшвидкістьрухувиростезнинішніх50км/годдо90км/год.

Про цеу своєму FacebookнаписавпрезидентУкраїниПетроПорошенко,додавши,щонасьогоднішнійденьвжевідремонтовано195кмтраси,ізалишилосязакінчитироботина94км

Реклама

screenshot_1_186

"Фінансуванняремонтудорогиздійснювалосязавдякиініційованомумноюпроектувиділеннякоштіввідперевиконаннямитнихнадходжень",-підкресливглавадержави.ПрицьомуПорошенкозапевнив,щовідремонтованатрасабудевеликимтранспортнимкоридором,якийпідвищитьекономічнийітуристичнийпотенціалцілогорегіону.

В тренді
НП з водогоном у Харкові. На вулиці ціла річка, у завал провалилася частина будинку (фото, відео)

"У 2016 році я взяв під свою відповідальність питання доріг. Обсяги фінансування стали значно більше. Ми за 3-5 років відновимо дороги України. Вже зараз ми підвищили відповідальність підрядників – створили мобільні групи перевірки. Хто халтурить при будівництві, виправить помилки за свій рахунок. Також вводимо гарантії якості на 5-10 років", – зазначив він.

Реклама

Усвоючергу,виконуючийобов'язкиголовиДержавногоагентстваавтомобільнихдорігУкраїни("Укравтордор")СлавомірНовак заявив,що в 2018 році проведуть ремонт на кількох участках доріг в різних регіонах Україниірозповів,наяких саме.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти