Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Одесі впав будівельний кран: загинув робітник

13 січня 2019, 09:59

Трагедія сталася на будівельному майданчику пляжу "Ланжерон"

ВОдесінабудмайданчикупляжу"Ланжерон"будівельнийкранвпавнаробітника,врезультатічогочоловікзагинув.Про цеповідомляєобласне управлінняНацполіції.

"Уполіціюнадійшлоповідомленняпро те,щонабудівельному майданчикупоблизудельфінаріюврезультатіпадіннябудівельногокраназагинув робітник",-йдетьсявповідомленні.

Поліцейськівирішуютьпитанняпровнесеннявідомостейдо Єдиного реєструдосудовихрозслідуваньза ч.2ст.272(порушенняправилбезпекипід часвиконанняробітзпідвищеною небезпекою)КримінальногокодексуУкраїни
.

Раніше на Полтавщині стрілакранана смертьрозчавила жінку. Якповідомиливобласнійполіції,стрілавпаланакабінумашиніста.Врезультатіжінка-машиністпомерланамісці.

Нагадаємо,наПрикарпаттівсічні2018рокуна вантажівку з людьми впав кран. ВходірятувальноїопераціїбійціДСНС,за допомогоюкранавідновногопоїзда,підняликозловийкран"УК-3032",післячоговідтягнулипошкодженийвантажнийавтомобіль.Рятувальникидеблокувалитілазагиблих(47-миі54-хроків)жителівЛьвіщини.

Також у Львовінабудівельному майданчикувпав кран. Припадіннівінпошкодивдвіприпаркованімашини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...