Відлуння НП під Ічнею: тисячі снарядів та ремонт будинків

17 жовтня 2018 7:52

Ігор Сєров Ігор Сєров

Вибухи боєприпасів під Ічнею тривають, але майже всі жителі вже повернулися додому

Ічняпоступовоприходить до тямипісля пожеж на арсеналі: жителіповертаютьсядодому,рятувальникизменшилизонуураженнядо10кілометрів,апредставникиспецкомісії,якаоглядаластанжитла,підрахували,щонатериторіїрайонупошкоджені112будинківіквартир,зруйнованічотири.Прицьомуфахівціуточнюють,щозаціднібулооглянуто понад80%житла.Про цеповідомилапрес-службаЧернігівськоїобладміністрації.

Реклама

Втім,вибухинаарсеналіщене припинилисяповністю.СпікерМіноборониОлексійЧорнобайкаже,що,наприклад,щовнічна вівтороксталися три вибухи.

"Триваютьзаходиполіквідаціїнаслідківнадзвичайноїситуації",-уточнивЧорнобай.

Тимчасомрятувальникивідрапортували,щовжевиявилинавулицях,городахіподвір'ях2035одиницьбоєприпасівіповністюочистилизалізничні коліївідснарядівіосколків.Радіуснебезпечноїзонивціднібувзвуженийдо10км.Незважаючиназниженнярівнянебезпеки,вДСНСзаявили,щоіавіація,іпожежнітанкизнаходятьсявбойовійготовностіівразінеобхідностіготовізновувідправитисянавиконаннязавдань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Місцевіжителірозповілинам,щовпостраждалихнаселенихпунктахІчнянськогорайонукипитьробота-народлатаєпошкодженнявідснарядів.

"Уселахзараз,яку вулику-ремонтийдутьповнимходом.Повернулисядо своїх домівокмайжевсі,-розповівнаммісцевийжительВасильГригораш.-Часом,звичайно,щебуваєстрашно,количуютьсявибухи,алевдобуїхвідбуваєтьсядва-три, не більше.Навулицяхнавколишніхсілраз у разчути,яклюдиремонтуютьсвоїпошкоджені будинки.Наскількиячув,з будматеріаламипроблемнемає-привозилиішифер,ібрус,іцемент".

Тимчасоммісцевіжителікажуть,щомимоволіприслухаютьсядо кожногоголосного звуку.

"Коливнебіпролітаєлітак,10-річнадочкатепервистачаєнарукимолодшогобратикаівибігаєз дому.Настількибуланаляканавибухами",-говоритьодназмісцевихмешканок.

Реклама

Увійськовій прокуратуріуточнюють,щоте, що сталосярозцінюютьякдиверсіюідодають,щозаденьдовибухівпоблизускладівбулипоміченіпокищоневідоміслідствуособиу військовійформі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти