Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Перша громада УПЦ МП на Миколаївщині перейшла в ПЦУ

12 січня 2019, 11:03

Рішення про перехід підтримала громада села Тімірязєвка

Фото: facebook.com/Orthodox.in.Ukraine

Фото: facebook.com/Orthodox.in.Ukraine

На МиколаївщинігромадаселаТімірязєвкасталапершою,яказаявилапро рішеннястатичастиноюнедавноствореноїПравославноїцерквиУкраїни.Про цевFacebookповідомивсвящениккафедральногособоруКасперівськоїікониБожоїМатерівМиколаєвіОлександрЦіпляк.

"Сталося!ГромадаТімірязівки-ПЦУ",-написаввін.

Засловамисвященнослужителя,рішенняпро перехіддоПравославноїцерквиУкраїнигромадаТімірязівкиприйняла11 січня.ЦейвипадокставпершимпереходомгромадиУПЦМПдоПЦУна Миколаївщині.

Ранішеповідомлялося,що
найбільш активновіруючіУПЦМПпереходятьвПЦУназаході України. За кількістюпереходівлідируєВінницькаобласть.Тамбільше20громадвжеоголосилипро перехідвновуоб'єднануукраїнську церкву.УВінницькійєпархіїПЦУстверджують,щоцедалеко неповнийсписокбажаючих.

"Єгромади,якіхочутьперейти,аленанихчиниться великийтиск.Томупотрібновирішитиюридичніпитання.Удеякихпарафіяхдокументищеготуються.Томунасправдіїхбільше",-розповілиу ВінницькійєпархіїПЦУ.

Реклама

Згідно з останнімиданимизвідкритихджерел,вже 54 парафії перейшли з УПЦ МП в ПЦУ.

В тренді
На Донбасі бойовики вдарилиі з забороненої зброї: де вівся вогонь

ЗапідрахункамиУПЦ(МП)вкінці 2012 рокувїїскладіперебували11 393парафії.

Нагадаємо, 6 січня2019року вСтамбулінаФанарівхраміСвятогоГеоргіявселенськийпатріарх Варфоломійвручив підписаний 5 січняТомосдляПравославноїцеркви УкраїниДокументзруквселенськогопатріархавпроцесіспільногобогослужінняотримавпредстоятельПЦУ Епіфаній.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...