У Чернігові встановили відразу два національні рекорди

6 серпня 2018, 01:24

Офіційна назва рекорду "Найбільша кількість двійнят-близнюків на одній локації"

Сто пар двійнят і близнюків в одному місці, в один час. У Чернігові встановили відразу два національні рекорди: найбільша кількість близнюків на одній локації і найбільша різниця у віці між парами двійнят.

Реклама

Однорічних сестричок Аріну і Стефанію можна відрізнити тільки за кольором суконь. У Аріши – рожеве, у Стефи – блакитне. Мама близнят до свята готувалася.

У центрі Чернігова просто двоїться в очах. Всі прийшли, щоб встановити національний рекорд.

"Офіційна назва рекорду "Найбільша кількість двійнят-близнят на одній локації"- сто пар. Чернігівський рекорд. А також було досягнення національного масштабу – найбільша різниця найстарша та наймолодша пара близнюків або двійнят – також на одній локації", – говорить Віталій Зорін експерт Національного реєстру рекордів.

Наймолодша пара близнюків – тримісячні малюки. Найстаршим – Натлі та Ользі – по шістдесят дев'ять.

Зібрати стільки близнюків і двійнят в одному місці і в один час виявилося простіше, ніж планували. Розраховували хоча б на п'ятдесят пар, а відгукнулися в два рази більше. Організатори не очікували, що в Чернігові стільки близнюків.

Реклама

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

І для учасників рекорду стало відкриттям те, що їх так багато.

Усіх близнюків і двійнят перерахували і перевірили документи. Рівно сто пар. Національний рекорд встановлено. Його учасники сподіваються: що в наступному році їх стане ще більше.

Тим часом, в Китаї відбулося весілля двох пар ідентичних близнюків.

А в СШСШАА дві сестри-близнючки народили синів в один день в сусідніх палатах однієї лікарні.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти