У Тульчині розвантажили фуру з вівцями – кілька десятків тварин загинули

28 жовтня 2018 11:19

Всього в фурі знаходилися 300 овець

Фуру з вівцями, яких протягом двох тижнів тримали в Чорноморському порту Одеської області, розвантажили на території Тульчинської філії ДП "Укрветсанзавод" у Вінницькій області. Про це повідомляє волонтерська організація Animal-SOS-Одеса в Facebook.

Триярусну фуру з тваринами розвантажили близько першої години ночі в неділю, 28 жовтня. За даними волонтерської організації, з 300 овець 54 загинули. Всі вони, крім однієї, перебували на нижніх двох ярусах.

Як відомо, 6 жовтня вантаж, що складається з 300 овець, був направлений з України до Туреччини, однак там відмовилися приймати поголів'я, після що 12 жовтня тварини були повернуті в Україну
. Овець протягом двох тижнів тримали в Чорноморському порту Одеської області. 

Власницятваринтільки 24жовтнязвернуласявслужбущодоутилізаціїповернутиховець.Зацей часчастинатваринзагинула,арештавідбуливТульчинську філіюДП"Укрветсанзавод"у Вінницькійобластідляутилізаціїзагиблогопоголів'я.

Раніше в Києві пройшов марш на захист тварин.Багато хто прийшовзплакатамиідомашнімиулюбленцями-щобпривернути увагудонеобхідностізахистититваринвіджорстокого ставлення.

Також повідомлялося, що Україна в лідерах за кількістю бездомних тварин.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Читайте Segodnya.ua у Google News

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти