Що робити віруючій жінці, якщо чоловік, який їй подобається, не звертає на неї увагу

8 серпня 2015 7:00

Вчимося дивитися і бачити

— Мені подобається чоловік, а він не звертає на мене увагу. Чи можна першій запропонувати йому зустріч? — Ольга Попова, Київ

Реклама

Відповідає митрополит Павло, намісник Києво-Печерської лаври:

— Якщо цей чоловік не приділяє вам увагу, потрібно подумати, а чи потрібен він вам? Насильно милим не будеш. Потрібно знати стан душі цієї людини — може, він дав обітницю не одружуватися або у нього є інша дівчина. Якщо він одружений, то ви повинні піти з його шляху, а якщо він неодружений, тоді інша справа. Якщо у вашій душі виникло таке бажання, то спробуйте під якимось приводом зустрітися з ним.

Дуже важливо при цьому не забувати, що міцна сім'я ґрунтується на взаємних почуттях – коханні, розумінні, повазі. Дуже сумно дивитися на ті пари, де один кохає, а другий терпить це кохання. У результаті обидва нещасні. Озирніться навколо, можливо, десь поряд знаходиться людина, якій ви небайдужі, але ви не звертаєте на нього увагу? Зверніться в молитві до Пресвятої Богородиці, нашої заступниці і молитвениці про допомогу в пошуках супутника життя. Помоліться Господу, і Бог допоможе вам вибрати гідного.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти