Першу гонку останнього етапу Кубка світу з біатлону виграв Мартен Фуркад

22 березня 2018, 17:22

Українські біатлоністи не брали участі в гонці через бойкот змагань в Росії

Мартен Фуркад. фото AFP

Француз Мартен Фуркад переміг у спринті на фінальному дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону сезону 2017/18, який проходить в російській Тюмені.

Фуркад в четвер пробіг дистанцію в 10 км за 25 хвилин 49 секунд, не допустивши промахів на вогневих рубежах. Другим став ще один француз Сімон Детьє (+33,2 секунди; 0 промахів), третє місце посів швед Фредрік Ліндстрем (+33,5; 0).

У п'ятницю, 23 березня, в Тюмені пройде і жіноча спринтерська гонка на 7,5 кілометрів. У суботу пройдуть чоловіча і жіноча гонки переслідування, а в неділю – чоловічий і жіночий мас-старти.

Збірна України з біатлону не поїхала на етап Кубка світу в Тюмень, оскільки було прийнято рішення, що всі українські збірні бойкотуватимуть змагання в Росії. Раніше ми повідомляли, що олімпійська чемпіонка Юлія Джима думає про завершення кар'єри і може провести останню гонку на військовому чемпіонаті світу.

Раніше українська біатлоністка Олена Підгрушна зізналася, що в біатлоні є дівчата з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Капітан збірної України уточнила: в нашій команді таких спортсменів немає.