Українець завдав в три рази більше ударів: статистика бою Усик – Гассієв

22 липня 2018, 10:41

Олександр Усик викинув 939 ударів, в той час як його суперник - тільки 313

Олександр Усик - Мурат Гассієв. Фото Getty

Олександр Усик - Мурат Гассієв. Фото Getty

ОлександрУсиквМосквіперемігросіянинаМуратаГассієваза очкамизвеликою перевагою.Одинсуддявіддавнашомуспортсменувсі раунди,дваіншихпорахували,щоГассієвзмігвигратиодинраунд. Відео бою Усик – Гассієв доступнонанашомусайті.Протягомусіх12-тиРайндУсиквикидаввеличезна кількістьударів,частиназ якихдосягаласвоєїмети.

ВсьогоУсиквикинув939ударів,зякихточнимивиявилися252.Йогосуперниквикинуввсього313ударів,знихточнимивиявилися91.Такимчином,УсикрівновтриразиперевершивГассієвапоактивності,прицьомубоксерипоказалиприблизнооднаковуточністьударів,алеукраїнецьзавдавїхнабагатобільше.

Статистика бою Усик – Гассієв

stats_07

Реклама

Нагадаємо, що бій Усик – Гассієвпротриваввсівідведенідлянього12раундів.Усиквикидаввеличезну кількістьударів,бувдужешвидкийнаногахізбиваврідкісніатакиГассієвасвоїмисеріями.Російськийбоксеркілька разіввлучивнижчепояса,ав другійполовинібоювиглядавпригніченим:уньогонічогоне виходилопротиставитишвидкостіУсика.Підсумок-перемогаОлександраУсикаодноголоснимрішеннямсуддівзвеликою перевагою:одинарбітрвіддавукраїнськомубоксерувсі раунди,дваіншихвіддалипораундуГассієву(120:108,119:109,119:109).

Цікаво, що прямо в рингу після бою з Гассієвим Усик дав волю емоціям, прокричавши"Батявбудівлі!".Такожукраїнецьзаявив,щовін-не зірка,а"звичайнийхлопець".

ОлександрУсикставчетвертимвісторіїбоксуабсолютнимчемпіономсвіту.Відразупісляпоєдинкубоксериобнялисяврингу, а Усик сказав своєму опоненту: "Тимолодий,утебещевсепопереду,аменінедовгозалишилося.Тикрасень!".ГассієвподякувавУсику.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти