Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Володимир Кличко: "Коли Джошуа впав в шостому раунді, я думав він не встане"

30 квітня 2017, 14:12

Станіслав Шкапа

Після бою український боксер не вирішив, продовжить він кар'єру або піде на пенсію


Володимир Кличко не поспішав в бою з Джош

Володимир Кличко не поспішав в бою з Джош

ВолодимирКличкоз'явивсяпереджурналістамилише через2,5годинипіслязакінченнябою.Алетакі невідповівнаголовне питання:щодалі-вихід на пенсіюабопродовженнякар'єри.

"Заразяне хочуобговорюватисвоємайбутнє.Вданиймоментя небудуприйматирішенняіробитибудь-якізаяви,-сказавукраїнецьнапрес-конференції.- Мені потрібен час.Яктількияприймурішення,відразуповідомлюпро це".

Володимирвиглядаврозчарованим,аленамагавсязберігатиоптимізм.

"Цеможездатисявамдивним,алеяне відчуваюсебепереможеним.Хочяіне змігзавоюватичемпіонськіпояси.Я невтративнісвєім'я,ніобличчя,нірепутацію.Думаю,вцьому боювигралиобидвісторони.І,звичайно,глядачі.Так,япропустивудари,алезмігвідновитися.Ярозчарованийтим,щоне змігповернутисобіпояси.КолиДжошуавпаввшостомураунді,ядумаввінне встане.Алевінвстав.Щож,респект!Думаю,післяцьогояповиненбувактивнішейтивперед.Алеябувнастількивпевнений,щоцебудемійвечір,щоне поспішав".

Володимирнагадав,щовконтрактінабійзЕнтоніДжошуаєпунктпро реванш:"Яможунимскористатися.Алезаразяне готовийговоритипро це".

 

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...